19.10.2017 - Firma Rehberi, Büyükçekmece Rehberi, İstanbul Rehberi

13.Büyükçekmece Festivali 2012

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

13.Büyükçekmece Festivali 2012

 

 

 

Festival Programı

Tarih İçerik
1.Gün
25 Haziran
Pazartesi
A.K.M. Büyükçekmece.

20.30 Büyükçekmece Musiki Derneği, Festival Özel Konseri (Şef : Salih TANGÜL)
2.Gün
26 Haziran
Salı
Büyükçekmece A.K.M.

20.30 Büyükçekmece Nağmeler Musiki Korosu, Festival Özel Konseri (Şef Zeki AKYÜZ)

Güzelce Meydanı

21.30 Kekeç Oğlan Şov ve “Gökkuşağı Altında” Arel Üniversitesi Defilesi
Eğitim Görevlisi ve Kareograf : Ceyhun BERKOL
22.00 Barış Manço Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi KIRKLARELİ YÖRESİ Çocuk Halk Oyunları Ekibi
Yöre Eğitmeni: Okan SERT
22.10 Cüneyt ŞENTÜRK , Balkan Türküleri Konseri
3.Gün
27 Haziran
Çarşamba
Büyükçekmece A.K.M.

20.30 Mimarsinan Musiki Derneği , Festival Özel Konseri (Şef: Serkan ÜN)

Muratbey Meydanı

21.30 Mimarsinan Roman Orkestrası
22.00 Barış Manço Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi ÜSKÜP YÖRESİ Çocuk Halk Oyunları Ekibi
Yöre Eğitmeni: Rıfat KÜPELİ
22.10 Arif ŞENTÜRK , Balkan Türküleri Konseri
4.Gün
28 Haziran
Perşembe
Büyükçekmece A.K.M.

20.30 İshakoğlu Musiki Derneği ,Festival Özel Konseri
Şef : Kadir İSHAKOĞLU

Kumburgaz Meydanı

21.30 KEKEÇ OĞLAN Şov ve Mimarsinan Roman Orkestrası
21.50 Barış Manço Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi KIRKLARELİ YÖRESİ HAlk Oyunları Ekibi
Yöre Eğitmeni : Okan SERT
22.00 Doğan UMUT Konseri
5.Gün
29 Haziran
Cuma
Büyükçekmece A.K.M.

19.30 İnci ÇAYIRLI ile Tangolar Konseri
20.00 Mimarsinan Musiki Derneği Korosu , Festival Özel Konseri
Şef: İnci ÇAYIRLI

Kültürpark

21.30 Deniz ÇEVİK Konseri
22.00 Zülfü LİVANELİ Konseri
6.Gün
30 Haziran
Cumartesi
Taksim – İstiklal Caddesi

13:00 KORTEJ

Büyükçekmece Kordon Boyu

21:00- KORTEJ

Cumhuriyet Meydanı -Büyükçekmece

22:30 Korteje Katılan Ülkelerin Toplu Gösterisi
7.Gün
1 Temmuz
Pazar
Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (A.K.M.)

18.00 Sergi Açılışları Mehmet ÖZTEKİN Gramofon Koleksiyonu, Büyükçekmece Halkı Eski Radyo ve Pikap Sergisi (Yer: İbrahim Çallı Sergi Salonu)
18.15 Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) Fotoğraf Sergisi Açılışı (Yer :Açık Hava)
18.25 Nur SAĞLAMER Resim Sergisi (Büyükçekmece -A.K.M. / Türkan Saylan Galerisi)
18.30 Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sergi Açılışı (Yer: Fuaye)
18.45 Konuk Ülkelerin Belediye Başkanı ve Folklor kurumu Genel Başkanını Ziyareti , Hediye Takdim Töreni(Bedia Muvahhit Gösteri Salonu)
8.Gün
2 Temmuz
Pazartesi
Büyükçekmece Kordonboyu

17.00 KORTEJ – Güzergah : Devlet Hastanesi, Postabaşı, Atatürk Cad. , Kaymakamlık Önü, Kültürpark

Kültürpark- Kervansaray(Festival Alanı)

18.00 Uluslararası El Sanatları -Atölye Bayramı Sergi Açılışları(Kültürpark – Kervansaray)
18:30 Raku Fırını / Seramik Yapımı Özel Şovu /(Kervansaray Önü)
18:45 Festival Sevgi Bahçesi Oluşturulması
18.55 Barış Ağacına Ülke Paletlerinin Asılması
19:05 Uluslararası Çocuk El Sanatları Atölyesi , Sergi Açılışı /(Müze)
19.20 MARIA SEZER – “Gölün Gizemi” Sergi Açılışı /(Göl Üzeri, Amfitiyatro Seyir Yolu)
19:45 Festivalin Uluslararası Bölümünün Açılış Kokteyli , (Paramotor ve Uçuş Gösterileri) / (Kanuni Sultan Süleyman Göprüsü)
21:00 Şef Orhan ŞALLIEL Yönetiminde Büyükçekmece Senfoni Orkestrası ile, Burak Kut – Murat Karahan Konseri (Kemal Sunal Anfi Tiyatrosu)
22:00 Sırbistan Trompet Takımı ve Slovakya Bando Takımı Konseri
22:30 Resmi Açılış Seremonisi ve Havai Fişek Gösterisi ( Kemal Sunal Anfi Tiyatrosu)
9.Gün
3 Temmuz
Salı
Büyükçekmece A.K.M.

14:00 Uluslarası Altınköprü Halk Dansları Yarışması

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)

20:00 Gökhan YAĞMUR Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:30 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi İZMİR YÖRESİ Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Uğur BÖLÜK)
21.45 Folklor Kurumu, Erzurum Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni: : Hasbettin ALTINOK)
22:00 Hadise Konseri

Tepecik Meydanı

21:00 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Adıyaman Yöresi Çocuk Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Ömer BOZAN)
21.40 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
22.00 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Mardin Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Ömer BOZAN)
22.10 Seyhan GÜLER Konseri

Mimarsinan Meydanı

21.00 Kekeç Oğlan Şov ve Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
22:10 Kadir ÇEBİ Konseri
10.Gün
4 Temmuz
Çarşamba
Büyükçekmece A.K.M.

20:30 Büyükçekmece, Büyük Mübadele Derneği Özel Gösterisi

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)

20:00 Barış Müderrisgil Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:15 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Trabzon Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Samet KÖLEMEN, Alperen AKKUŞ)
21:25 Folklor Kurumu, KIRKLARELİ Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Şener GÜNAY)
21.30 Uluslararası Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni
21.50 Ramazan YUMRUTEPE, Kum Sanatı Gösterisi
22:00 Ahmet ÖZHAN Konseri
11.Gün
5 Temmuz
Perşembe
Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (A.K.M.)

14:00 Uluslarası Altınköprü Halk Dansları Yarışması

Güzelce – Hukukçular Sitesi

20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri

Çakmaklı – Gölşehir Evleri

20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)

20:00 Ayşe POLAT ve Grubu Gitar Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21.15 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi Üsküp Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni Rıfat KÜPELİ)
21:25 Folklor Kurumu, Van Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Recep DEMİR)
22:00 Murat Boz Konseri
12.Gün
6 Temmuz
Cuma
Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (A.K.M.)

14:00 Uluslararası Altınköprü Halk Dansları Yarışması
19:30 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Folklor Kurumu , Halk Müziği Grupları Özel Konseri (ŞEf: Neslinay Çınar – Nevzat PHLİVAN)

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)

20:00 Atakan KONAKÇI Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21.15 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , KIRIKLARELİ YÖRESİ Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni: Okan SERT)
21.25 Folklor Kurumu, Trabzon Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Samet KÖLEMEN)
21.30 Raku Fırını / Seramik Yapımı Özel Şovu (Kervansaray Önü)
22:00 Volkan Konak Konseri

Kamiloba Meydanı

21:00 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri

Celaliye Meydanı

21:00 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:30 Çılgın Metin Konseri
13.Gün
7 Temmuz
Cumartesi
Kültürpark – Dalyan Kafe Yanı

13:00 Uluslararası Heykel Sempozyumu Kokteyli

Kültürpark(Festival Alanı)

20.00 Ali ALTAY Konseri
20.30 Uluslararası Heykel Sempozyumu Plaket Töreni
21.00 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:25 Folklor Kurumu, MUĞLA YÖRESİ Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni: Levent KETENCİ)
21:30 Raku Fırını / Seramik Yapımı Özel Şovu (Kervansaray Önü)
22.15 Büyükçekmece Belediyesi Barış Manço Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi ALTINKÖPRÜ DANS TOPLULUĞU “DANSIN TUTKUSU” (Kareograf: Salim SINAR, Yaşar METE)
23:30 12 .Uluslararası Altınköprü Halk Dansları YArışması Ödül Töreni
00:00 Havai Fişek Gösterisi ve Final

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
porno fuck google porno fuck google