Büyükçekemce de ulaşım sorunu çözülüyor

Büyükçekemce de ulaşım sorunu çözülüyor

Büyükçekemce de ulaşım sorunu çözülüyor

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Büyükçekmeceli şoförlerle bir araya geldi. İlçe sınırlarına kadar uzanan metrobüs hatlarına ulaşımda Yenibosna’ya kadar sefer yapan İETT hatlarının ve Özel Halk otobüslerinin ulaşamadığı alanlarda kalan vatandaşların mağduriyetini gidermek için bir araya gelindi.
Uygulayıcı konumda olan minibüs hatlarını temsil eden yetkililerle çalışmaya son şeklini vermek ve uygulamada karşılaşılacak durumlarla ilgili fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiklerini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “ Bu çalışmada Celaliye Kamiloba, Tepecik, Türkoba, Güzelce, Kumburgaz, Mimarsinan, Batıköy mahallelerinden gelen hatların metrobüse ulaştırılarak vatandaşların Atirus-metrobüs arası tekrar zahmet çekmemesi ve yüksek bir ücret ödememesini hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
Yapılacak yeni düzenlemeyle Cengiz Topel Caddesi ve Postabaşı Meydanında oluşacak yoğunluğu bu çalışma sonucu azaltacaklarını belirten Başkan Akgün Büyükçekmece halkının rahat bir ulaşıma sahip olması gerektiğini belirterek “Hat sahipleri bu konuda üstüne düşen bütün fedakarlıklarda bulunması gerekiyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.