Büyükçekmece’den Bosna’ya Yardım Eli

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

​​​​​​​​büyükçekmece belediyesinden bosna ya yardım

Büyükçekmece’den Bosna Hersek’e Yardım

Büyükçekmece Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyası konvoyu Bosna Hersek’e ulaştırılmak üzere Sanski Most Belediyesi’ne yola çıkıyor.

Son yılların en büyük sel felaketinin yaşandığı Bosna Hersek’e ulaştırmak üzere Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafınca başlatılan kampanya ile battaniye, gıda, elektrik ısıtıcısı, çocuk bezi, ilaç ve ihtiyaç duyulan diğer eşyalar toplanılacak.

“Bosnalı kardeşlerimizi yalnız bırakmamalıyız” diyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Belediye olarak başlatmış olduğumuz kampanya ile Bosna Hersek’teki yardıma muhtaç olan kardeşlerimizin yaralarını bir nebze de olsa sarmak için yardım kampanya başlatmış bulunmaktayız. Eminim ki Büyükçekmece halkı duyarlılığıyla bu sınavı başarıyla tamamlayacak” dedi.

Bosna Hersek’e Yardım Eli Uzatmak İsteyenler İçin;

Büyükçekmece Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü

İletişim numarası: 0212 883 03 73

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. ilkay nacar dedi ki:

    kendi memleketimde kendi TÜRK vatandaşlarımın yardıma ihtiyacı varken ne bosnadaki nede başka yerlerdeki kişilere yardım göndermek ne kadar doğru bilemiyorum…emin olun yarın öbür gün Allah göstermesin,Yüce Rabbim yazdıysa bozsun, TÜRK halkı dara düşse,(gidişat onu gösteriyor…) ne bosna nede başka bir millet kalkıp da TÜRKLER’e yardım eli uzatalım demez.ne dernek kurar nede yardımlaşma konvoyu yola çıkartır.Aksine bir tekme de onlar vurmaya,çalışır!!!kusura bakmayın ama bu tür yardımları tasvip etmiyorum. eger hakkım da geçiyorsa (ama vergilerle ama başka şekilde) hakkımı da helal etmiyorum!!!iyi günler dilerim.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ