Hırsız Kovalamacı Büyükçekmece de bitti !

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hırsız Kovalamacı Büyükçekmece de bitti !

Beylikdüzü’nde kapkaç girişiminde bulunan Cemalettin Terktaş isimli (14) Kapkaççı çalıntı arabayla Beylikdüzü ve Büyükçekmece polisinin kovalamaca sonucunda Büyükçekmece’de son buldu.

Büyükçekmece hırsıs kovalaması

 

Çalıntı otomobille E-5 Yolu Silivri istikameti yönüne doğru Beylikdüzü’nden Büyükçekmece Mimarsinan’a kadar süren Büyükçekmece Emniyet Müdürlüğü nefes kesen kovalamanın ardından çalıntı araba ve sahte plaka ile kapkaç yapan Cemalettin Terktaş, Mimarsinan köprüsü üzerende sıkışınca ters yöne doğru kaçmaya çalışınca kendisini takip eden Polis aracına çarparak kaçmaya çalıştı.

Polis kapkaççının içinde bulunduğu aracın lastiklerine ataş ederek durdurduğu kapkaççı kıskıvrak yakalandı.

Büyükçekmece hırsıs kovalaması 1

 

Beylikdüzü’nde kapkaç teşebbüsünde bulunan ve kapkaçı gerçekleştiremeden içinde bulunduğu 06 DM 9091 sahte plakalı çalıntı otomobil ile E-5 Karayolu Büyükçekmece Mimarsinan mevkiinde polis tarafından kıstırıldı. Bütün yolların tutulduğunu görünce otomobili Mimarsinan E-5 üzerinde “U” dönüşü yaparak kendinin ve trafikteki sürücülerin canını tehlikeye atan C.T. Trafiği de felç etti.

Büyükçekmece hırsıs kovalaması 2

Bugün öğlen saatlerinde meydana gelen olay sonucu E-5 karayolu Trafiği Silivri yönüne doğru uzun süre kilitli kaldı. Trafiğin felç olduğu olay yerine gelen Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük’te olay yerine incelemeler de bulundu ve şahsı uzun takip sonu etkisiz hale getiren emniyet mensuplarını tebrik etti.

 

Haber Kaynak: http://www.haberdar.com.tr/asayis/hirsiz-polis-kovalamasi-buyukcekmecede-son-buldu-h30927.html

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ