Instagram Nedir ? Nasıl Üye Olunur?

İnstagram

Bilindiği üzre Sosyal Medya da en önde gelen Facebook devamında Twitter derken bir çok sosyal sayfalar meydana geldi..!

İlk olarak Facebook un ilk okul arkadaşlarını bulma girişimi ile başlayan adım şimdi önünü alınamayacak kadar büyük projelere çevrildi.

Bunun başlıcalarından Facebook’un tamamı neredeyse ücretli hale geldi. Bu konuda çok yakında yeni makale yazacağım yazımızı fazla uzatmayalım.

Instagram Nedir ?

Instagram iPhone ve Android tabanlı akıllı cep telefonlarınızla çektiğiniz fotoğraflarınızı çeşitli filtreler kullanıp görsel olarak geliştrip / renklendirerek, sizi takip eden arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.

Facebook, Twitter gibi diğer popüler sosyal medya siteleriyle de entegre olan Instagram, instagram üzerinde paylaştığınız bir fotoğrafı diğer ağlaradad hızlı ve kolay biçimde yollamanızı sağlar.

Instagram tamamen ücretsizdir.

Instagram uygulaması fotoğraflarımızı çekip retro efekti vermemizi sağlamasıyla sosyal ağlardan kopamayanların vazgeçilmez uygulamaları arasında.

Instagram’a Üye Olma

Öncelikle cihazınıza göre Instagram uygulamasını aşağıdaki linklerden indirmelisiniz;
Android için Instagram


iPhone için Instagram


Uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor;
Instagram uygulamasını telefonunuzda açtığınızda ekranda “Kayıt Ol” (Sing Up) ve Giriş (Login) seçeneklerini göreceksiniz.Eğer daha önce kayıt olduysanız Login diyerek kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.İlk defa kayıt olacaksanız eğer Sing Up diyerek e-posta adresinizi girip, şifrenizi belirleyerek kayıt işleminizi tamamlayın.
Hepsi bu kadar.Daha sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.