Rehberimizin Kaliteli Olduğu DMOZ tarafından onaylandı

Dmoz

Büyükçekmece Rehberimiz 2. yaşını doldurmaktadır. Çok kısa zamanda başta Google olmak üzre Yandex, Bing ve Yahoo arama motorlarının en beğendiği web sayfası haline gelmiştik.
Şimdi de başarılarımıza bir yenisi daha eklendi Dmoz  Rehberimizi kaliteli siteler arasına aldı. Çok yakın zamanda web sayfamızın resim ve video galerisi daha da güzelleştirecektir.
DMOZ oldukça basit bir çalışma mantığı ile hareket eder. İnternetteki siteleri belli konu başlıkları altında toplama projesidir. Her konu başlığının kendini özel editörleri vardır, siz DMOZ sistemine kayıt olmak istediğinizde site bilgilerinizi, anahtar kelimelerinizi ve açıklamanızı site yetkililerini gönderirsiniz. Ardından editörler sitenizin içeriğini inceleyerek sitenizin/blogunuzun DMOZ dizinine kayıt olmak için yeterli olup olmadığına karar verirler.
Editörler başvuran siteleri dikkatlice inceler. Spam içerik, yasa dışı paylaşım yada alıntı göstermeksizin alınmış başkalarına ait içerikleri sitenizde tespit ederlerse dizini kayıt olmanızı onaylamazlar. Kısacası DMOZ editörler tarafından denetlenerek dünya çapında kaliteli içerik üreten siteleri bir dizinde toplama projesidir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.