Beylikdüzü Belediyesi Gazilere Tam Destek Verdi

Beylikdüzü

Beylikdüzü Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Beylikdüzü’nde yaşayan gazileri Ataköy’de yapılan 11. Uluslararası Gazi Koşusu’na götürdü.

İstanbul Masterleri tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Gazi Koşusu, Ataköy Olimpiyat Evi’nin önünde gerçekleştirildi. Beylikdüzü’nde yaşayan gazilerin de katıldığı yarışmalara, Beylikdüzü Belediyesi katkı sağladı. Beylikdüzü Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yarışma alanına getirilen gaziler, ellerinde Türk bayrakları ile koştu ve vatandaşlar tarafından büyük alkış aldı.

Gazilerden Başkan Uzun’a teşekkür

İstanbul Gaziler Derneği Başkanı Albay Ahmet Kendigelen de koşuyu izledi. Gazilere her daim destek veren Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun’a teşekkür eden Kendigelen, “Beylikdüzü Belediyesi 3 yıldır özellikle gazilerimiz ile çok iyi ilişkiler içerisinde. Özel günlerimizi hiçbir zaman unutmayarak yanımızda olduklarını gösteriyorlar. Gazilerimiz için büyük öneme sahip olan bu koşuda da bizlere destek veren belediyemize teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi. Koşunun ardından İstanbul Masterleri tarafından 11. Uluslararası Gazi Koşusu’na katılan tüm gazilere madalya verildi.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.