Beylikdüzü Yarışıyor’ programı büyük ilgi gördü


Beylikdüzü Belediyesi Ramazan programında yer alan Maceracı Murat’ın sunduğu ‘Beylikdüzü Yarışıyor’ programı büyük ilgi gördü.

Ramazan programı kapsamında geçen yıl olduğu gibi bu Ramazan’da da Maceracı Murat, Beylikdüzü’nün yetenek ve seslerini yarıştırmaya devam ediyor. İddialı bir şekilde ‘Beylikdüzü Yarışıyor’a hazırlanan yarışmacılar, sahne performanslarıyla göz dolduruyorlar. Katılımcıların alkışlarıyla birincinin belli olduğu ilk yarışmada 14 yaşında olmasına rağmen, sesiyle izleyenleri büyüleyen Yozgatlı Hasbi Bayar, ‘Eşarbını Yan Bağlama’ isimli türküsüyle birinci oldu. Yarışmada bisiklet kazanan Bayar, 6 Ağustos’ta yapılacak büyük finalde de yarışmaya hak kazandı.

Yarışmayı sunan Maceracı Murat, Beylikdüzü’nde olmaktan son derece mutlu olduğunu, kendilerine bu imkanı sağlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun’a teşekkür etti. Alanda bulunan vatandaşlar da Başkan Uzun’a teşekkürlerini alkışlarıyla gösterdi.

Ramazan Kasabası’ndaki stantları ziyaret eden ve lunaparkı gezen Belediye Başkanı Uzun, Gülen Gözler Engelliler Derneği’nin standını da ziyaret etti. AK Nokta’yı da ziyaret eden Başkan Uzun, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İbrahim Bülbüllü ve partilileriyle sohbet etti.
cihan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.