Büyükçekmece Belediyesi Hilal 86 ve Özdemir kent de iftar verdi

Hilal 86 İftar

 

Hilal 86 iFTAR Hilal 86 iFTAR Hilal 86 iFTAR

Hilal 86 iFTAR Hilal 86 iFTAR Hilal 86 iFTAR

 

Büyükçekmece Belediyesi’nin mahalle iftarlarına devam ediyor.
Önceki gün Hilal 86 sakinleri ile birlikte Özdemir kent sakinlerini bir araya getiren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ramazanın paylaşım ayı olduğunu, paylaşıma da en güzel örneğin Hilal 86 konutlarının gösterilebileceğini  söyledi.
Yaklaşık bin 500 ‘e yakın mahalle sakini ile birlikte iftar açmaktan büyük mutluluk duyduğunu anlatan Başkan Akgün;  “ Hilal 86 konutları  Büyükçekmece’nin paylaşım ve beraberlik sembolüdür.  İlk yapıldığından bu yana her zaman doğal ve düzenli bir görünüme sahiptir. Hilal 86’ya komşu olan  sitelerde bu düzeni bozmadılar hiçbir zaman bozmadılar” dedi.
İftar öncesi masaları dolaşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün yanına gelen küçük bir kızın hazırladığı istek listesini yapılacaklar arasında ilk sıraya

 

aldı. Geleceğin temeli olan çocukların isteklerini tek tek dinleyen Başkan Akgün mahalle sakinlerinden büyük şikayet alan araçların sokak aralarında hız yapmaları konusunda yollara hız kesiciler koyacağının sözünü verdi.
Katılması gereken iftar programı nedeni ile iftardan sonra Hilal 86lardan ayrılan Başkan Akgün, Ramazan bayramında da ziyaretlerinin devam edeceğini burada olamayacak olanlarının bayramını şimdiden kutladığını belirterek birlik ve beraberlik tablosunun hiç bir zaman bozulmamasını diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.