Büyükçekmece Belediyesi Meslek Edindirmeye Devam Ediyor

büyükçekmece

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi’ne bağlı Meslek Edindirme kursları 7 ‘den 70 ‘e Büyükçekmeceliyi meslek sahibi etmeye bu senede devam ediyor…
Kuaförlük Saç Bakımı ve Yapımı, Temel makyaj, Cilt bakımı, Bilgisayar Okur Yazarlığı, Bilgisayar İşletmenliği, Temel muhasebe, Temel Bilgisayar okur- yazarlığı, İngilizce, Almanca, Turizm (servis komisi) branşların da derslerin verileceği kursa Büyükçekmece halkı yoğun ilgi gösteriyor.
Herkesin bir mesleği olması gerektiğini söyleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün eğitimin önemine değinerek “ İşsizler için bir umut olan meslek edindirme kursları her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir ilgi var” dedi.
Başkan Akgün; “Halkımız meslek edinmek, kişisel gelişimine katkıda bulunmak için kurslarımıza başvuranlar sene sonu almış olduğu sertifikayla kendini bir iş kurma imkanı da buluyor. Kurslarımıza özellikle de farklı yaşlarda insanların ve ev kadınlarının başvurması beni çok mutlu ediyor. Bu kurslar kişisel gelişimi ve öz güveni de sağlıyor” şeklinde konuştu.
Kayıtları devam eden Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Meslek Edindirme Kursları hakkında detaylı bilgiyi 883 35 89 numaralı telefonla öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.