Büyükçekmece de Volkan Konak hayranları ile buluştu..

Volkan Konak Büyükçekmece de

Büyükçekmece 13. Uluslararası Düzenlenen Kültür festivalinde konser veren Volkan Konak konserinde 40 bin kişi den fazla hayranı vardı..

13. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sahne alan Volkan Konak, Büyükçekmecelilere unutulmaz bir gece yaşattı.

13. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sahne alan Volkan Konak, Büyükçekmecelilere unutulmaz bir gece yaşattı. Festivale konuk olan grupların dans gösterileri, izleyiciler için adeta bir şölene döndü.

Bu yıl 13.’si düzenlenen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nin 5. günü de coşkuyla devam etti. Yaklaşık 30 bin kişinin izlediği konserde 2 saat sahnede kalan Konak, Memik Oğlan,Cerrahpaşa gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bu festivalle beraber hem Konak’ın hem de festivalin büyüdüğünü belirterek, “Biz festival hazırlıklarına başlarken halkımızın bize ilk söylediği şey, ‘Volkan Konak bizim oğlan geliyor mu?’ sorusu oluyor. Büyükçekmece halkının gönlünde Konak’ın yeri apayrı.” şeklinde konuştu.

Yeni albümünün hazırlıklarına Eylül’de başlayacağını belirten Konak, coşkulu seyirci karşısında hayranlığını gizlemeyerek, “Büyükçekmece’nin yeri her zaman farklı olarak kalacak. Sevgimizi büyüttüğümüz, dev bir yumak haline getirdiğimiz yerlerden birisi o yüzden sizi çok seviyorum.” dedi. CİHAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.