Büyükçekmece Postabaşı cazibe merkezi olacak

Büyükçekmece Postabaşı mevkii yepyeni bir görüntüye kavuşuyor.
Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin başlattıkları hummalı çalışmalar tamamlandığında Postabaşı Mevkii Avrupa standartlarında bir görünüme kavuşacak.
Postabaşı’nda ki çalışmaları yerinde inceleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, çalışmalar sonuncunda buranın cazibe merkezi haline getirileceğini vurguladı.
Posta başını trafiğe tamamen kapatacaklarını anlatan Başkan Akgün; “ Postabaşını trafiğe kapatarak yeşilliği ve yaya yürüyüş alanlarıyla çok güzel bir meydan haline getireceğiz”şeklinde konuştu.
Büyükçekmece’ye çok güzel bir meydan daha kazandıracaklarını ifade eden Başkan Akgün;” Meydanlar şehirlerin aynasıdır.Çünkü şehirler meydanlarıyla anılırlar. Bizde ilçemize yeni yeni meydanlar kazandırarak hem halkımızın rahatlıkla gezip dolaşacağı alanlar oluşturacağız,hem de şehrimizin güzelliğine güzellik katacağız”diye konuştu.
Öte yandan Postabaşındaki işgalleri de teker teker kaldıracaklarını anlatan Başkan Akgün; meydana çıkan ara sokakların kapatılıp bu bölgenin tamamen değişeceğini söyledi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.