Büyükçekmece’de Ulusal Dağ Bisikleti Yarışması yapıldı

Büyükçekmece’de Ulusal Dağ Bisikleti Yarışması yapıldı

Ulusal Dağ Bisikleti Yarışması yapıldıTürkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Ulusal Dağ Bisiklet Yarışları’nın ilk ayağı bu yıl Büyükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde ve Salcano’nun desteği ile gerçekleşti.

TFF’nin Büyükçekmece’de düzenlediği seminer sona erdi​

Büyükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Galatasaraylı efsane futbolcu Muhammed Altıntaş (Mami) adına düzenlediği TÜFAD Grassroots C Antrenörlük Kursu sona erdi.

20 – 30 Mart 2017 tarihleri arasında Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde, TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) ve TÜFAD (Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği) tarafından Galatasaray’ın ve milli takımın efsane futbolcusu Muhammed Rıza Altıntaş adına düzenlenen Grassroots C Antrenör Kursu sona erdi.

Başkan Akgün’e teşekkür

Büyükçekmece Belediyesi, 10 gün süren kurs programı boyunca organizasyona ev sahipliği yaptı. 30 Mart’ta sona eren kursun ardından TFF ve TÜFAD yetkilileri başta Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün olmak üzere organizasyonda görev alan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Namık Yüksel ve antrenör ekibine teşekkürlerini sunarak plaket takdim etti. Yurt dışında olduğu için törene katılamayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün adına plaketi Başkan Danışmanı Reşit Oral aldı.

“Büyükçekmece’nin efsane futbolcusu”

 Oral, konuşmasında Büyükçekmece’de spora verilen öneme dikkat çekerek, “Büyükçekmece İstanbul’un 39 ilçesi arasında 7 adet futbol sahasına sahip tek ilçedir. Sayın başkanımız ilçe gençliğinin sporla buluşması için her türlü olanağı sağlamaktadır. TFF ve TÜFAD’ın antrenörlük kursunu Büyükçekmece’nin yetiştirdiği efsane futbolcu Muhammed Rıza Altıntaş – kendisi bizim Mami’mizdir – adına düzenlemesini çok anlamlı buluyorum. Kendilerine en içten teşekkürlerimi ve sayın başkanımızın selamını sunuyorum” dedi.

Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi, Metin Oktay Stadı’nda gerçekleşen törene Başkan Danışmanı Reşit Oral, Koordinatör Ahmet Bayraktar, Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Ahmet Akçan, eğitimciler Nedim Karadeniz, Serhat Sütlü ve teknik sorumlu Cem Çalışkan katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.