Doğa Koleji eğitime merhaba dedi

Doğa Koleji

 

Türkiye’nin sayılı özel okullarından biri olma özelliğini elinde tutan Doğa Koleji Büyükçekmece de eğitim kampüsü açtı.
Büyükçekmecede bu yıl eğitim ve öğretime başlayan Doğa  Kolejinde gerçekleştirilen törene katılan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmecenin eğitim kenti haline geldiğini vurguladı.
Eminönü eski Belediye Başkanlarından Ahmet Çetinsaya’nın yapımını üstlendiği Doğa Koleji’nin yapılmadan önce ki halini velilere aktaran Büyükçekmece Belediye  Başkanı Dr. Hasan Akgün, kısa zamanda yapımı tamamlanan bu güzelim okulun bulunduğu  bu yer geçen yıl bu zamanlar mezbelelik halindeydi. Ahmet Çetinsaya kardeşim büyük çaba sarf ederek kısa zamanda bu kadar mükemmel bir eğitim tesisinin oluşumunu sağladı. Bu gayretlerinden dolayı kendisini ve  Doğa Koleji yetkililerini yürekten kutluyorum”dedi.
Doğa Kolejlerinin eğitim anlayışının Türk toplumunca çok iyi algılandığını anlatan Başkan Akgün; “ Doğa Kolejlerinin imkan ve  eğitim anlayışı bakımından  ilçemizde bulunan  devlet okullarımıza da çok büyük fayda sağlayacağına inanıyorum. Bu güzelim eğitim tesislerinde öğrenim görecek yavrularımızı yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.
Eğitim ve öğretim yılının açılış törenine Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün katılımından dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade eden Doğa Koleji  Genel Müdürü Uğur Gazanker; “ Doğa Kolejleri olarak şubemizi Büyükçekmece de açmaktan çok mutluyuz. Eğitimi seven bir belediye başkanımızın olduğunu görmekten de ayrıca mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Büyükçekmece eğitim anlamında oldukça gelişmiş bir ilçe. Bu gelişimciliğe biz Doğa Koleji farkıyla da imzamızı atmak istedik. Bu yolda bize destek olan eğitime düşkünlüğüyle bilinen belediye Başkanımıza  teşekkür ediyor, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılının herkese hayırlı olmasını diliyorum.”

Doğa Koleji Doğa Koleji

Doğa Koleji Doğa Koleji

Doğa Koleji Doğa Koleji

Doğa Koleji Doğa Koleji

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. semih dedi ki:

    BÖLGEDEKİ EN DONANIMLI OKUL TEBRİK EDİYORUM BİNİCİLİK TESİSİYLE HAYVANAT BAHCESIYLE ACIK AKTIVITE ALANLARIYLA MUKEMMEL BIR EGITIM YUVASI

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.