İstanbul’a yepyeni rehber geldi…!

İstanbul’a yepyeni rehber geldi…!

 

Gürsoy Bilişim’in yeni hizmete sunduğu “Büyükçekmece Rehberi” web sitesi sayesinde şirketler sadece birkaç saat içinde Google, Yahoo, Bing, Yandex başta olmak üzere hemen hemen tüm arama motorlarından yapılan aramalarda olumlu sonuç çıkıyor. Üstelik bu hizmeti ücretsiz veriyor.

2 ay gibi kısa bir sürede 5 binden fazla firma eklenmiş olup her herhangi bir firma arama yapıldığında  özellikle Google’de olumlu sonuç vermektedir.

Büyükçekmece Rehberi günümüzün vazgeçilmezi denilen sosyal paylaşım sitelerinde de aktif olmaktadır.

Web Site: https://www.buyukcekmecerehberi.net 

Facebook: http://www.facebook.com/buyukcekmecerehberi 

Tiwitter : https://twitter.com/#!/Bcekmecerehberi 

Google + Plus : https://plus.google.com/101560450234361965454

 

Günümüzde şirketlerin görünürlüğü şirket bilgilerinin yer aldığı bir internet sayfasına sahip olmaktan geçiyor. Ama birçok küçük ölçekli şirket, konu kendilerini tanıtmaya geldiğinde kartvizit vermekten öteye gidemiyor. İşte Gürsoy Bilişim’in sunduğu yeni hizmet “Büyükçekmece Rehberi” bu noktada şirketlere büyük bir hizmet sunuyor.

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri ve Çatalca da özel, geniş, doğruluğu onaylanmış 5.000’i aşkın firmanın adres ve telefon bilgilerine ulaşma imkanı sunuyor. Büyükçekmece Rehberi hizmetini sunarak şirketlerin kullanıcılarına bir adım daha yaklaşmalarını sağlıyor. Web sayfası içeriği arama motoru optimizasyonu (SEO), Google haritası üzerinde şirket konumunun gösterilmesi  hizmetleri de sunuluyor. Şirketler kendi isimlerine özel domain’e sahip olan web sayfalarında şirket logosu, şirket tanıtım metni, ulaşım detayları ve fotoğraflara yer verebilirken, açık adreslerini Google haritası üzerinde işaretleme özelliğiyle, kendilerine ulaşmak isteyen kullanıcılarına kolaylık sağlayacaklar.

Ayrıca 2 ay gibi sürede Google !  Büyükçekmece Rehberi’ni çok sevmiş olup sayfa değerini (pagerank) 4’e yükselmiştir. Günlük tekil ziyaretçisi 1.500 kişiyi aşmaktatır.

Zaman kaybetmeden sizde bu hizmetten yararlanın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.