iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İyinet Webmaster Forumu tarafından düzenlenen SEO yarışmasına katılmış bulunmaktayız. 15 Nisan’da başlaması düşünülen yarışmaya 150′e yakın üyenin katılması nedeniyle büyük çaplı bir yarışma olacağı malum. Bizde boş bir vaktimizi fırsat bilerek yarışmaya odaklanabilmek için iyinet 2012 SEO yarışması llhtnbşklhyktr ile ilgili bir makale yazmayı düşündüm.

Geçtiğimiz senelerde de sık sık adından bahseden İyinet SEO yarışmalarına nazaran 2012 SEO yarışması, hem katılımcı fazlalığı hem de yarışma ödülünün yüksek olması sebebiyle keyifli olacağı ancak bir o kadarda zorlu geçecek olan 3 aylık süreçle SEO yarışmasının seyri sürekli değişecektir.

2012 yılının kesinlikle en yüksek ödüle sahip yarışmasında yoğun rekabet ortamı ve her geçen gün yeni üyelerin yarışmaya katılmasıyla ortam iyice kızışacağa benziyor. İyinet 2012 SEOyarışmasında 5.haftayı da geride bıraktık. Özellikle Webmaster Forumları tarafından ilgiyle takip edilen iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr aramasında Yaklaşık 635.000 sonuç bulunmakta.

Yarışmada toplam nakit para ödülü 7500 TL ve bunun yanı sıra 2720 TL’lik Hosting ödül verilmesi gerçekten takdire şayan.

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr son durum

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

İyinet SEO yarışması katılımcıları arasındaki rekabet üst safhada. Son 2 aya girmek üzereyken, tüm katılımcılar son kozlarını oynamaya çalışıyor. Ama bir yandan da ardı arkası kesilmeyen ddos saldırıları ve Anti SEO işlemleri de aldı başını gidiyor. Bu şekilde emeğe saygısızlık yapanları Allah’a havale ediyorum elbette bunu yapanlardan hakkımızı ya bu Dünya’da ya da öbür tarafta fazlasıyla alacağız.

“Alma Mazlumun Ahını Çıkar Aheste Aheste”

Son olarak 2012 SEO Yarışmasını düzenleyen sponsorlarımız.

İyinet 2012 SEO Yarışması Sponsorları

1. Sponsor: forum.iyinet.com
2. Sponsor: Misutgaru.org
3. Sponsor: Emineusta.com
4. Sponsor: Netinternet.com.tr

Umarız, gelecek yıllarda da bu tarz SEO yarışma ve organizasyonları düzenlenerek katılımcılar arasında tatlı bir rekabet ortamı ve iş olanakları artar.

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr aktaracaklarımız şimdilik bu kadar, bir sonraki SEO makalemizde görüşmek dileğiyle.

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr” SEO yarışmasında tüm katılımcılara başarılar diliyoruz.

 

Kaynak: Profilo Servisi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. Merhaba.

    Derhal makaleye kaynak belirtmenizi ve yahut yazıyı kaldırmanızı rica ediyorum.
    Saygılarımla

    1. Büyükçekmece Rehberi dedi ki:

      Merhabalar talebiniz doğrultusunda düzeltme işlemi yapılmıştır.. Bilginize

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.