Kipa Mimaroba merkezde açıldı

Kipa Market Mimaroba Şubesi Açıldı

180’i aşkın mağazası ile Türkiye’nin 24 ilinde hizmet veren perakende şirketi Kipa, İstanbul’daki 13. cü şubesini Mimaroba’da hizmete açtı.
Mimaroba merkezinde çok kısa süre önce yapımı biten Mimaroba Corner Life’nin alt katında hizmete açılan Kipa ile bölgedeki marketler arasında rekabet yaşanacak.
Açılışa katılan Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Reşit Oral bölgenin bu tür büyük tam donanımlı firmalara ihtiyacı olduğunu vurgulayarak,” Kipa’nın kalite ve fiyattaki uygunluğu sağlayacaklarına ve bölge halkından da ilgi göreceğine inanıyorum” dedi.
Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde faaliyete geçen mağazanın açılışını Mimarobalı vatandaşlarla gerçekleştiren Tesco Kipa Süpermarket Operasyon Direktörü Hakan Koyun, “Bizim diğer marketlerden farkımız mağazanın kapısından girildiği zaman görülür. Amacımız halkımıza en güzel hizmeti en ekonomik şekilde sunmaktır” şeklinde konuştu.
2 bin metre karelik bir alanda Mimaroba’lı vatandaşlara en iyi hizmeti sunacaklarını dile getiren Hakan Koyun Mağazalarımızı açtığımız yerlerde müşteri talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı formatlarda hizmet veriyoruz. Yeni 2000 metre formatlı mağazamızda, diğer küçük formatlı mağazalarımıza oranla özellikle tekstil ve gıda dışı ürünlerimizde müşterilerimize daha fazla alternatif sunabileceğiz” dedi.
Mimaroba Kipa, 2000 m2 satış alanında kendi iç bünyesindeki fırını ile en taze ürünü tüketiciye sunmayı amaçlıyor. Ekspres, Süpermarket, Hipermarket, Hipermarket ve Extra olmak üzere dört farklı formatta hizmet veren ve 15.000 üzerindeki ürünü en iyi şekilde servis etmek üzere 50 personel hizmet verecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.