Tepecik’te ki eksikleri tespit edildi

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün, belediye meclis üyeleri ve belediye ekibiyle birlikte Tepecik Vatan Caddesinde tamamlanan yol ve tretuvar çalışmaları sonrası caddeyi gezerek incelemelerde bulundu.

Sabahın erken saatlerinde Fen İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Bayraktar ile birlikte cadde ve sokakları gezen Başkan Akgün, yol ve tretuvar çalışmalarının ardından eksik olan, göze hitap etmeyen yerlerin tespitini yaparak, bu eksiklerin giderilmesi için talimatlar verdi. 2013 yılında Tepecik’te yoğun bir çalışma içersine gireceklerini söyleyen Başkan Akgün, Tepecikle ilgili önemli projelerinin olduğunu, projelerin hayata geçmesiyle vatandaşların yaşam standartlarının yükseleceğini, Tepecik’i köy havasından çıkartarak, şehir yapmakta ısrarlı olduğunu belirtti. Gezi sırasında kahvehaneleri de ziyaret eden Başkan Akgün, vatandaşlara Tepecik’te yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Akgün’ün tespitleri sonucunda eksiklik olarak, Vatan Caddesi üzerinde bulunan aydınlatma direklerinin hepsinin standart olması gerektiğini, Vatan caddesi ile Çiğdem Caddesinin kesiştiği noktaya yapılan dönel kavşağın tekrar gözden geçirilmesini, bordür taşlarının değişmesini isteyen Akgün son olarak’ta yine Çiğdem Caddesi ile İsmetpaşa Caddesinin kesiştiği noktada bulunan dönel kavşağa havuz yapılması için çalışmaların biran önce başlatılmasını istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.