Tufan Jeneratör

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Kartaltepe Mah. Menderes Sk.No:14/A Sefaköy – Küçükçekmece / İSTANBUL
Telefon : 0212 5484875
Faks : 0212 5484875
Cep : 0505 3376472
E-Mail : info@tufanjenerator.com
Web Sitesi : www.tufanjenerator.com
Firma Hakkında : Bugüne kadar birçok küçük ve büyük firmalara danışmanlık ve teknik destek hizmetleri verdik.

Bu süreçler boyunca fark ettik ki yeni bir Firma kursakta bu iş bilir ,dürüstlük ,güven ve çalışkanlığımızdan ödün vermezsek biz hep aynı yerde olacağız.

Peki nedir bizi farlı kılan?

Çünkü; Biz iyi bir Aileyiz;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.” Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Tufan Jeneratör ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” Nerdeyse her marka ve modelin hakkında yazılım ve güç hesapları gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer jeneratör firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız yurtdışındaki önemli projelere imza atmış Jeneratör fabrikalarını yakından takip edip modellerini sürekli inceliyoruz. dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin kesintisiz güç ile çalışmasına özen gösteriyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.” Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.” Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Makine Sektöründe farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Biz iyi bir Aileyiz..
Tufan AYDIN

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.