Büyükçekmece Rehberi

4B Bilişim Teknolojileri

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Sinanoba Mahallesi Aktay Caddesi(VİP Çarşı) No: 12 D / 1 Büyükçekmece / İstanbul
Telefon : 0 (212) 863 00 96
Faks : 0 (212) 863 00 97
Cep : 0 533 646 24 85
E-Mail : info@4bteknoloji.com.tr
Web Sitesi : http://www.4bteknoloji.com.tr
Firma Hakkında : 4B Bilişim Teknolojileri, 20 yılı aşkın bir süredir bilişim teknolojileri alanında tecrübe kazanmış bir girişimciliktir. Müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz ederek, ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarında sunarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliğiyle karşılamaktayız. Profesyonel bir yaklaşımla müşteri memnuniyetini geliştirmek, ülkedeki iletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları sunduğumuz çözümler ile ülke geneline yaymak en büyük hedefimiz.
Teknolojinin ve hizmetlerin, insanlara ve şirketlere karşılaştıkları sorunları ve güçlükleri belirlemede, hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmede nasıl yardımcı olabileceğini araştırıyoruz. Teknoloji danışmanlığı ve hizmetlerimiz müşterilerimiz ile açık iletişim, etkin koordinasyon ve yakın işbirliği ile amacına ulaşıyor. Bilişim Teknolojilerinin, iş süreçlerinde arttırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını arttırmak için kapsamlı çözümler sunmak, robot çağına hazır bir firma haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.