Büyükçekmece Rehberi

Adom Ajans San.Tic. Ltd.Şti.

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

 

Dizdariye Mah. Ihlamur Sokak
Belediye İş Merkezi Kat: 5 
(PTT Yanı) Büyükçekmece/ İstanbul
Tel: 0212 882 25 25 Fax: 0212 882 25 26

E-MAİL ADRESİMİZ

adomajans@gmail.com

 

TELEFON NUMARALARIMIZ

B.Çekmece      : (0212) 882 25 25

Beylikdüzü       : (0212) 872 27 97

Esenyurt          : (0212) 699 33 11

 

Fax                   : (0212) 882 25 26

 

ADRESLERİMİZ

Genel Merkez

Dizdariye Mh. Ihlamur Sk. Belediye İş Hanı K:5 Büyükçekmece / İst

 

Beylikdüzü (Şube)

Büyükşehir Mh. A/16 B Blok D:1  Beylikdüzü / İst.

 

Mimarsinan (Şube)

Muratçeşme Mh. Hünkartepe Cd. Nilsu Sk. No: 2 Mimarsinan-Büyükçekmece/İst.

 

Esenyurt (Şube)

Fatih Mh. Bahçeoğlu Cd. No:1/954 Sk.Gümüş evler Sit.1B Blok D:8 Esenyurt / İst.

Adom Ajans San.Tic. Ltd. Şirketinin ve yayın organlarının ilk temeli 1998 yılında bir spor salonunun tek odalık ofisinde Nezir KARAYÜN tarafından atıldı.

 

Adom Ajans’a bağlı olarak 11 yıldır İstanbul’a yayın yapan Yerel Haber Gazetesi, Ufka Doğru Meşale Dergisi, Start Life Dergisi, Beylikdüzü Life Gazetesi ve Esenyurt Gazetesi gibi kamuya hizmet veren yayınlarımız artık İstanbul’u da aşarak tüm Türkiye’de saygınlığını kanıtlamıştır.

 

Adom Ajans ekibi 1998 yılında yalnızca Yerel Haber Gazetesi ile yola çıktı. Yerel Gazetelerin ayakta durmasının çok güç olduğu o yıllarda, hiçbir şekilde yayın çizgisinden ve kalitesinden taviz vermedi. İstanbul’da yazılmayanı yazan, korkusuzca olayların üzerine giden ve kamuoyuna gerçek haber sunan Yerel Haber, bir çok kişinin rantına taş koyduğu için gerek tehditler, gerek saldırılar ve davalarla yıldırılmaya çalışıldı. Tıpkı rüzgarın ateşi söndürmek yerine, daha da alevlendirmesi gibi; Yerel Haber daha da büyüdü.  Bugün 11. yılına giren yayın grubumuza bir çok yeni gazete ve dergi eklendi.

 

Kendi bünyesinde çıkardığı yayınlarının dışında, bir çok kurum ve kuruluşun da dergi ve gazetelerine ajanslık ve tüm matbaa baskı hizmetlerini veren kurumumuz, reklamlarınızı amacına en iyi şekilde ulaştırarak, kazancınızı artırmak, isminizi çok yeni kitle ve kişilere duyurarak markanızı tanıtmak amaçlar. 10 bin tirajla yayınlanan gazetemiz  abone yöntemi ile dağıtılmanın yanı sıra, bir çok alanda (kahvehaneler, cafeler, alışveriş merkezleri, dernekler, kaymakamlık, emniyet, milli eğitim, valilik, milletvekilleri, siyasi partiler, okullar, belediyeler, özel & tüzel kurum ve kuruluşlara dağıtımını yapıyoruz. Tüm Milletvekillerine ve parti genel merkezlerine posta ile gazetemizi ulaştırıyoruz. Böylelikle gazetemizde yayınlanan haberler ve reklamlar hedef kitleye en iyi şekilde ulaştırılıyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.