Büyükçekmece Rehberi

Anadolu Transport

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Beşevler mh. Beşevler cd. Kanarya sk. No:12 Nilüfer/Bursa
Telefon : 02163972010
Faks : 02163962120
Cep : 05322038182
E-Mail : info@anadolutransport.com
Web Sitesi : https://www.anadolutransport.com
Firma Hakkında : Bursa evden eve Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat denilince işi dürüstçe ve gerekli tüm usullere uygun olarak yapan Bursa evden eve nakliyat aracılığıyla alacağınız nakliyat hizmetimiz sigortalıdır. Yani bizi aradığınız andan itibaren en küçük eşyanıza bile uygun bir sözleşme hazırlar, size sunarız. Sözleşme maddeleri gereğince eşyalarınızın başına firmamızdan kaynaklı herhangi bir problem gelmesi durumunda tüm zararın firmamız tarafından en kısa zamanda ödenmesi maddeleriyle hem kendi hem de sizlerin hakkını güvence altına almış oluruz.
Günün her saati ulaşabileceğiniz Bursa nakliyeciler firmamız sizlere nakliye hizmetini aynı gün içerisinde sorunsuz bir şekilde vermektedir. Tüm ofis, ev ya da parça eşyalarınız için 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz. Telefon görüşmesi sırasında sizlerden eşyalarınız hakkında gerekli tüm bilgiler alınarak, belirli bir plan programla yola çıkarız. Hiçbir zaman işimizi şansa bırakmayarak sizlere tam anlamıyla bir nakliye hizmeti sunarız. Aldığımız paranın son kuruşuna kadar hak etmek için eşyalarınızın taşınması aşamasından tekrar yeni adrese yerleştirilmesi aşamasına sorumlulukları yükleniriz.
Teknolojinin gelişmesi her alanda olduğu gibi nakliye alanına da faydası olmuştur. Bursa nakliyeciler sitesi olarak hizmetimizde teknolojik tüm nakliye araç gereçlerini kullanarak bir hizmet veririz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sizlerin hizmetimizden memnun kalması ve güler yüz ile ayrılmasını sağlarız. Eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında ise yine çok sağlam ve kaliteli paketleme kullanırız. Kullandığımız ipten, karton kutulara kadar her biri test edilmiştir.
Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması yalnızca paketlemenin doğru yapılmasıyla bitmez. Daha sonraki aşamalarda da bu hassasiyetli yaklaşıma devam edilmelidir. Bursa nakliye her daim hazır geniş araç filosundan sizlerin eşyaları için uygun olanı ile nakliyatı gerçekleştiririz. Sizlerde sorunsuz nakliyat hizmeti almak için bize ulaşabilir ve farkımızı yaşayabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.