Büyükçekmece Rehberi

ARINAK LOJİSTİK NAKLİYE TİC LTD.ŞTİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Kültür Mh. 4320 Sk:Güven Apt No:2/4 AKDENİZ/MERSİN.
Telefon : 324 233 09 09
Faks : 324 233 09 53
Cep :
E-Mail : mustafa@arinak.com.tr
Web Sitesi : www.arinak.com.tr
Firma Hakkında : ARINAK LOJİSTİK NAK.GÜMR.TURZ.BİLİŞİM İTH.SAN.VE TİC LTD.ŞTİ

ARINAK LOJİSTİK NAK.GÜMR.TURZ.BİLİŞİM İTH.SAN.VE TİC LTD.ŞTİ Yılmaz Bal tarafından Mersin’de kurulmuş ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle Uluslar arası taşımacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.
Şirketimiz kısa bir sürede Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri parkurundaki başarısını ispatladıktan sonra yepyeni bir araç filosu ve yönetici kadrosuyla Avrupa seferlerine de başarıyla imza atmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışı ofisleri ile taşımacılık sektöründeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran ve pazar payını büyüten firmamız tüm Avrupa, Türk Cumhuriyetleri(AZERBEYCAN,GÜRCİSTAN,
TÜRKMENİSTAN,ÖZBEKİSTAN,KAZAKİSTAN) ve Orta doğu ülkelerine özmal araçları ve temsilcisi bulunduğumuz firmaların araçları ile hem ithalat hem de ihracat taşımalarınızda hizmetinizdedir.
Uzun yıllardır Türkiye’den İran’a özmal ve İran araçları ile hızlı ve sorunsuz taşımalar gerçekleştirmektedir.
Firmamız geniş bir acentelik ağına sahiptir. 70 İRAN firmasının da Türkiye’deki hizmetlerini yapmaktadır. Ve Türkiye’deki tüm araç trafiğini yönlendirmektedir.
Kendi öz varlığımız olan araçlarla birleşik devletler topluluğu Türk Cumhuriyetleri , Ortadoğu ülkelerine, Afganistan’a ve Pakistan’a direk ve aktarma ve yurtiçi taşımacılık gerçekleştirmektedir
Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, taşımalarımızın tamamı cmr sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.
Teknolojinin vazgeçilmez bir üstünlük olduğuna inanan firmamız devamlı yazılım ve donanım altyapısını geliştirip, daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine sunmaktadır.

Firmamızın hedefi; müşterilerine 24 saat kesintisiz açık cep telefonu ve düzenli e-mail. ile
bilgi akışı sağlamaktır. Kurulduğu ilk günden beri bilgi teknolojileri alt yapısını geliştirmektedir.
ARINAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı – satıcı ve işveren – iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.
Araç kalitesini ve hizmet kalitesini birleştirerek siz değerli müşterilerimize daha hızlı servis verebilmek çabası içerisindeyiz ve hizmet kalitesini devamlı yükseltmek hedefimizdir.
“KALİTE POLİTİKAMIZ” : Fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak, müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyi yakalamak bunun devamlılığını sağlamak ve kusursuz nakliye hizmeti sunmak, mükemmeliyetçi olmak,kaliteli hale gelebilmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamı sağlamak, sürekli gelişmek.
Yük ve araç takibi, profesyonel yazılımların,eğitimli personeller aracılığı ile işlenerek, müşterisinin bilgi altyapısı oluşumu ARINAK LOJİSTİK NAKLİYENİZİN Profesyonel çözüm ortakları ile birlikte gerçekleştirmekte ve geliştirmektedir.

ARINAK LOJİSTİK NAKLİYE TİC LTD.ŞTİ
Kültür Mh. 4320 Sk:Güven Apt No:2/4
AKDENİZ/MERSİN.
Tel:0 324 233 09 09 Fax: 324 233 09 53
Uray V.D. 078 038 64 63
Email:info@arinak.com.tr

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.