Büyükçekmece Rehberi

Arnavutköy | Genç Gayrimenkul

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:1237/A Arnavutköy / İSTANBUL
Telefon : 0212 597 12 16
Faks : 0212 597 84 20
Cep : 0532 366 03 59
E-Mail : gencarsa@gmail.com
Web Sitesi : http://arnavutkoy.net
Firma Hakkında : 3. Havalimanı, Kanal İstanbul gibi Projelerle arsa yatırımının Türkiyede en çok kazandırdığı bölge olan Arnavutköyde Satılık arsaların alım ve satım işlerini yapmaktadır.

Hakkımızda
Bütün Türkiye ye yayılıp aracılık hizmeti vermektense Arnavutköy ve Arnavutköy projelerine odaklanmak ve bölgemizdeki en güvenilir hizmeti en profesyonel şekilde ve tüm bölgesel projelerde tam bilgi sahibi olarak butik çalışmayı uygun gördük.

Türkiye ekonomisinin enflasyon hedeflerinin tutması ve tek haneli rakamlarda seyretmesi, yerli ve yabancı yatırımların önünün açılması, isabetli yapılan özelleştirmeler, mali politika disiplinindeki ısrarı ve güçlü siyasi tutumu sonucunda YTL ye olan güvenin sağlanması ve paramızın bol sıfırdan kurtulması ve faizlerdeki nispeten düşük sayılacak seviye… Tüm bu sebepler Türk ekonomisinin atılım yapmasını kaçınılmaz hale getirmiştir. İşte tam bu noktada tetiklenen gayrimenkul yatırımı konusunda biz emlak ve gayrimenkul sektörü devreye girmektedir. Sade vatandaş veya Şirketlerin kasalarında biriken paralarına yön vermek ve memnuniyetleri hedefimiz olmuştur.

Avnavutköy projeleri (kanalistanbul, Yenişehir projesi, 3. Havalimanı) ile ilgili resmi yazılar, planlar, kanun ve kanun hükmünde kararnameler ışığında yatırım yapmaya ve yaptırmaya devam ediyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.