Aytürk Mimarlık

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı Demirsoy Sokak No:2/2 Sultanbeyli
Telefon : 0216 498 89 81
Faks :
Cep :
E-Mail : ayturkmimarlik@hotmail.com
Web Sitesi : http://www.sesakustik.net
Firma Hakkında : Bugüne kadar tüm projelerinde kaliteye öncelik verip, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile yoluna devam eden aytürk mimarlık verimli çalışan profesyonel ve dinamik teknik kadrosu ile uygulama sahasındaki yerini ve teknolojisini daha ileri taşıyarak yüksek değeri olan projelerde ön sıralarda yer almaktadır.

Uygulama alanında konusunda uzman kadrosu ile kesin çözüm, kaliteli uygulama ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmakta olan firmamız ses yalıtımı, akustik ses geçirmez kapılar, ses ve gürültüler ile mücadele konularında faaliyet göstermektedir. Her türlü spesifik sorunları çözebilecek teknik alt yapıya ve kadroya sahiptir.

Özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firmamız müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiği özen sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları kısa süre içinde müşteri portföyüne katmış olup, güçlü teknik kadrosu, büyük ölçekli olup aynı zamanda kısa sürede tamamlanması gereken spesifik işlerde gösterdiği uzmanlığı, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi sebebi ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.