Büyükçekmece Rehberi

Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BEYLİKDÜZÜ KOÇ DİYALİZ MERKEZİ

Adres: Yakuplu Mahallesi 65.Sokak No:10 Beylikdüzü – İstanbul

Tel: 0212 876 58 51 (pbx)

Gsm: 0 505 279 63 63 – 0 505 617 56 52

“YAŞAM KALİTENİZ BİZİMLE YÜKSELSİN” sloganı ile yola çıkılarak, diyaliz merkezi olarak planlanan ve en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen müstakil binamızda, 40+1 yatak/cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Uzman Dr.Lutfi Öztürk
Sorumlu Hekim Dr.Hakan Yavuz
Sorumlu Hekim Dr.Bahadır Rıza Çam olmak üzere,
Konusunda uzman ve deneyimli doktor kadromuzla,
Ayrıca, deneyimli ve sertifikalı hemşirelerimiz, teknisyenlerimiz ve diğer destek personelimiz ile güçlü bir ekibe sahibiz.

En son teknolojik cihaz ve ekipmanlarla donatılarak, son sistem Reverse-Osmos on-line su sistemi ile desteklenen ünitemizde, hastalarımıza, negatif, hepatit B ve hepatit C durumlarına göre ayrı ayrı geniş ve ferah salonlarda hizmet verilmektedir.

Salonlarımızda, kumandalı elektronik yataklar ve her yatakta LCD ekran televizyonlar 150 kanal uydu sistemi ile net ses ve görüntü hizmeti sunulmaktadır.

Hastalarımızın hizmetine sunulan son model servis araçlarımız ile rahat ve konforlu bir seyahat imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca yürüyemeyecek durumda olan hastalarımız için evden alıp bırakma konusunda servis hizmetimiz mevcuttur.

Hastalarımızın rutin olarak yapılan aylık kan sayımları, biyokimyasal tetkikleri, akciğer grafileri ile EKG tetkikleri en son teknolojik cihaz ve ekipmanlarla izlenmektedir.
Yurtiçi ve yurtdışı bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.