Büyükçekmece Rehberi

BEYLİKDÜZÜ’NDE BİR GARİP OLAY!

  • Genel
  • 30 Temmuz 2012
BEYLİKDÜZÜ’NDE BİR GARİP OLAY!

BEYLİKDÜZÜ’NDE BİR GARİP OLAY!

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarında yaşananlar Ramazan ayında bu da yapılmaz ki dedirtti.

Beylikdüzü’nde Kimsesiz bir vatandaş Yavuz Sultan Selim Bulvarının Ortasında yattı. Vatandaşların Belediyeler; Beylikdüzü Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Polis, Kaymakamlık, Valilik makamlarını aramaları bile bu kimsesiz vatandaşa sahip çıkılmasını sağlayamadı.

DUYARSIZ TOPLUM OLDUK!

Tarih 28.07.2012 Yer Beylikdüzü Bir gece öncede Yeşil Kent sitesi çimlerinde uyuduğu söylenen genç bir vatandaş. Sokaklarda kendi, kendine konuşuyor. Hatta ihtiyaçlarını çoluk çocuğun önünde sokaklarda yapıyor. Yanından arabalar geçiyor insanlar yürüyor. Arada ayağa kalkıp sinirlice ağaçlarla konuşuyor. İnsanlar bakıyor acıyor belediye,polis,kaymakamlık, valilik, aranmadık kurum kalmıyor.

KURUMLAR NE YAPIYOR!

Kurumlar topu birbirine atıyor. O bizim görevimiz değil, şu bizim görevimiz değil diyor. Peki Sırayla kurumları inceliyelim. Hepsininde bizce görevi hangisi ilk görürse, ihbar alırsa anında sahip çıkmak zorunda neden mi! Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan bu kişi belki de aklı melikelerini yitirmiş olabilir.Alzheimer, Bağımlı, saldırıya uğramış, tacize uğramış, olabilir yani kısacası İNSAN başına herhangi birşey gelmiş olabilir. Devletin görevi sahip çıkmak değil mi!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf UZUN sevgi ve kardeşlik söylemlerini sıkça kullanan bir başkan. Umarım Beylikdüzü’nde yaşanan bu garip olay. Gariplere, Mazlumlara, Evsizlere, Sahip çıkılmasını onların sağlıklarının kontrolünün sağlanmasını sağlar.
Bizde Büyük Haber Olarak Tüm kurumları aradık tek tek. Hatta Siyasi Parti Teşikilatlarını da aradık ama alınan cevaplada YIKILDIK!

AYRI PENCERELERDEN BAKALIM!

Şimdi bu garip vatandaş sokaklarda aç susuz. Gündüz birileri görüyor ya gece o bulvarda geçen arabaların önüne ansızın çıksa bırakın kendi yaşamını, birde sürücülerin hayatlarını tehlikeye sokuyor.
Beylikdüzü belediyesini “Hayvan severler Arasa” anında sokaktaki hayvan barınağa alınıp götürülüyor.Hayvanların bile değerini düşünen Belediyeler İNSANLARIN canlarını hiçe sayıyor. Hele Hele 
Şu Mübarek RAMAZAN AYINDA!

Başkanlar, Müdürler, Yetkililer Haberimiz YOKTU diyemezler. Özellikle bizde Büyük Haber olarak aradık bilgi verdik. Yani İNSAN HAYATININ bu haberle ne kadar ucuz olduğunu göstermek istedik. Hepimiz bir şekilde ansızın Alzheimer vb. gibi rahatsızlıklarla aklı melikelerimizi yetirmemiz söz konusu olabilir. Hastalıklar MEVKİ ve MAKAM tanımazlar…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.