Büyükçekmece Rehberi

Beynova Hotel, Beylikdüzü Tüyap Hotel

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Beynova Hotel, Beylikdüzü Tüyap Hotel

Beynova Hotel, Beylikdüzü Tüyap Hotel

 

Beynova Hotel

Çayırlar Turizm Otelcilik ve Sağlık Hizm. A.Ş.

Cumhuriyet mah. E-5 karayolu üzeri 1995 Sok. No:1
Esenyurt, İstanbul, 34520 Türkiye

Tel:  0 (212) 854 00 11 (pbx)
Fax: 0 (212) 854 35 11

e-mail: beynova@beynova.com.tr /   info@beynova.com.tr

 

BEYNOVA HOTEL Eylül 2009 tarihinde açılmış olup Turizm Bakanlığı tarafından 4 yıldız onaylıdır. Atatürk Havalimanı’na, CNR Fuar Alanı’na ve Dünya Ticaret Merkezi’ne 15 km. Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’ ne, 2 Km. Hadımköy, Kıraç, Büyükçekmece sanayi bölgelerine yalnızca 3 km mesafededir.

Hotelimiz 87 adet deluxe,1 adet engelli odası olmak üzere toplam’da 88 odadan ibarettir. 85 kişilik alacart’e restaurant, 70 kişilik kahvaltı salonu,72 kişilik nova bar, 25 kişilik work shop toplantı salonu ,90 araçlık kapalı otopark ve 130 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Tüm odalarda LCD Ekran Televizyon, Direk Telefon, Minibar, kettle, safe box, ücretsiz kablosuz hızlı ADSL erişimi , digitürk yayını, özel tv kanalları, her mevsime göre ayarlanabilir klima, duş, müzik yayını, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Sauna, türk hamamı ve masaj çeşitleriyle günün yorgunluğunu atabileceğiniz ayrıca aletli gym,yoga ve plates ile ruhunuzu ve bedeninizi güçlendirebileceğiniz sağlık kulübümüzde sizleri ağırlamaya bekleriz.

BEYNOVA HOTEL İstanbul’un yeni cazibe merkezi olan beylikdüzünde güvenli , kaliteli, profesyonelliği, vizyonu ve yenilikçiliğiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.