Büyükçekmece Rehberi

DAVETİM ORGANİZASYON

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Murat Çeşme Mah. Tepe Sok. No:48/1 Büyükçekmece /İSTANBUL
Telefon :
Faks :
Cep : 05063159168
E-Mail : davetimorganizasyon@hotmail.com
Web Sitesi : www.davetimorganizasyon.com
Firma Hakkında : HAKKIMIZDA
Sizin için son derece özel ve anlamlı bir günün önemini kavramak…
Profesyonel bir çalışma ile,Bu özel günün mukemmel sonuçlanmasını,anılarda yaşatılmasını ve konuşulacak izler bırakılmasını sağlamak…
DAVETİM Organizasyon,işte bu sorumluluk duygusu ve 4 yıllık tecrübesiyle İSTANBUL’da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
DAVETİM,sektörde varoluşundan bu yana açılış,balon süslemeleri,düğün,konser,sergi,toplantı,kongre,temel atma,fuar,koktely,festival organizasyonlarının tercih edilen ismi haline gelmiştir.Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş genç,dinamik ve yaratıcı profesyonel ekibimiz,her bir detayı tek tek şekillendirerek değerli müşterilerine mükkemmeli sunmaktadır.
İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı,gösterdiğimiz özen,benimsediğimiz iş ahlakı ile daima en iyisini yapmak ve sürekli gelişim göstermek başlıca ilkemizdir.
”DAVETİM ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle…”

DAVETİM ORGANİZASYON ile,
Bir yol vardı düşlenen
Göz kamaştırıcı güzelliği ile
Her şeyin detaylarda düşünüldüğü
Kusursuz bir gecede
Mutluluğa atılan imzayla gerçekleşen
Sonsuza dek sürecek mutluluklara imza atmak dileğiyle…

Geçip giden zamanlarımızın bir noktada durup, size el sallaması hoşunuza gitmez miydi?
İşte size bunu vaad ediyoruz. Kurumsal da olsa, bireysel de olsa kimi zaman ilişkilerimizi sıkı sıkıya bağlayan, en önemli günlerinizin organizasyonlarında. Bu düş aklınıza düştüğü andan gerçek olduğuna inanamayacağınız ve artık geçmişte kaldığı ana kadar siz hayal ediyorsunuz biz gerçekleştiriyoruz.15 yılı aşkın etkinlik tecrübemizin bizlere verdiği güven sayesinde tüm organizasyonlarınızı eksiksiz ve unutulmaz kılıyoruz. Amaç ne olursa olsun insanların bir araya geldiği her organizasyonda SEVGİ vardır.
Nasıl mı?
Kullanmak istediğiniz mekân neresi olursa olsun. Ev, işyeri, restoran, şirket, kafe, kır, ya da evinizin bahçesi yani istediğiniz yer; siz seçiyorsunuz, biz de zengin ekipman kiralama ve deneyimli organizasyon kadromuzla mekanı size layık bir hale getiriyoruz. Nasıl mı? Seçmiş olduğunuz mekâna sizin eşliğinizde keşif için gidiyor, organizasyon zamanınıza kadar neler yapabileceğimizin etüdünü yapıyoruz. Bütçenizin el verdiği kusursuz düzenlemeye başlıyoruz. Ekipmanlarımızın ön izlemesini, demosunu ya da görsellerini istediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Ön hazırlıklara katılabilir, bizimle organizasyon zamanınıza kadar irtibat halinde kalabilirsiniz.
Bizler DAVETİM ORGANİZASYON olarak etkinlik alanınızın çevre süslemesiyle başlayıp misafirlerinizi karşılıyoruz. İster bir gün önce ister organizasyonunuzdan 2 saat önce mekânı size teslim ediyoruz. Güvenli ve şık nakliye araç filomuzla ekipmanlarımızı organizasyon alanına taşıyıp, alanında uzman ve donanımlı personelimizle isteğiniz doğrultunuzda düzenliyoruz. Hizmet alanımız organizasyonlarda görsellik ve düzen sağlama olduğu kadar aynı zamanda estetik kaygılara sahip görsel bir şölen hazırlamaktır. Seçmiş olduğunuz mekân yönetimiyle mutabakat halinde olduğumuzdan güvenlikten, servise, otopark hizmetinden, fotoğraf ve video hizmetine, câtering düzenlemesinden, davetiye ve misafir karşılama hizmetine tüm detayları bize devrede bilir, ince ayrıntılarla biz ilgilenirken siz bu unutulmaz anın tadını çıkarırsınız.
Organizasyon anını ve alanını şenlendirmek amacıyla bizim sayemizde volkan show, konfeti show, ışık seli, lazer gösterisi ve havai fişek gösterisi de yaptırabilirsiniz.

DAVETİM Organizasyon’un sunduğu hizmetler ve sağlayabileceği hizmetler;
-Düğün Organizasyonu
-Açılış Organizasyonu
-Mezuniyet Organizasyonu
-Sünnet Organizasyonu
-Doğum Odası Süslemeleri
-Doğum Günü Organizasyonları
-Evlenme Teklifi Organizasyonu
-Tekne Düğünü
-Yemek Organizasyonu
-Balon Süslemeleri
-Konser Org.
-Yılbaşı Organizasyonu
-Fuar ve Kokteyl Organizasyonu
-Toplantı ve Bayi Organizasyonu
-LCV Hizmeti
-Ses,Işık,Konfeti,Havai Fişek,Volkan Gösterileri
Hizmeti verilmektedir

Saygılarımla,
DAVETİM ORGANİZASYON (HAKAN ORTA )

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Facebook:www.facebook.com/davetim.org
Twitter:www.twitter.com/davetim_org
İnstagram:www.instagram.com/davetim_org
Email:davetimorganizasyon@hotmail.com
WEB:www.davetimorganizasyon.com
Adres:Beştelsiz mah. 113 nolu sok no:5 Zeytinburnu /İSTANBUL
Telefon:0506 315 91 68

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.