Büyükçekmece Rehberi

DAVETİM ORGANİZASYON

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Murat Çeşme Mah. Tepe Sok. No:48/1 Büyükçekmece /İSTANBUL
Telefon :
Faks :
Cep : 05063159168
E-Mail : davetimorganizasyon@hotmail.com
Web Sitesi : www.davetimorganizasyon.com
Firma Hakkında : Geçip giden zamanlarımızın bir noktada durup, size el sallaması hoşunuza gitmez miydi?
İşte size bunu vaad ediyoruz. Kurumsal da olsa, bireysel de olsa kimi zaman ilişkilerimizi sıkı sıkıya bağlayan, en önemli günlerinizin organizasyonlarında. Bu düş aklınıza düştüğü andan gerçek olduğuna inanamayacağınız ve artık geçmişte kaldığı ana kadar siz hayal ediyorsunuz biz gerçekleştiriyoruz.15 yılı aşkın etkinlik tecrübemizin bizlere verdiği güven sayesinde tüm organizasyonlarınızı eksiksiz ve unutulmaz kılıyoruz. Amaç ne olursa olsun insanların bir araya geldiği her organizasyonda SEVGİ vardır.
Nasıl mı?
Kullanmak istediğiniz mekân neresi olursa olsun. Ev, iş yeri, restoran, şirket, kafe, kır, ya da evinizin bahçesi yani istediğiniz yer; siz seçiyorsunuz, biz de zengin ekipman kiralama ve deneyimli organizasyon kadromuzla mekanı size layık bir hale getiriyoruz. Nasıl mı? Seçmiş olduğunuz mekana sizin eşliğinizde keşif için gidiyor, organizasyon zamanınıza kadar neler yapabileceğimizin etüdünü yapıyoruz. Bütçenizin el verdiği kusursuz düzenlemeye başlıyoruz. Ekipmanlarımızın ön izlemesini, demosunu ya da görsellerini istediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Ön hazırlıklara katılabilir, bizimle organizasyon zamanınıza kadar irtibat halinde kalabilirsiniz.
Bizler DAVETİM ORGANİZASYON olarak etkinlik alanınızın çevre süslemesiyle başlayıp misafirlerinizi karşılıyoruz. İster bir gün önce ister organizasyonunuzdan 2 saat önce mekânı size teslim ediyoruz. Güvenli ve şık nakliye araç filomuzla ekipmanlarımızı organizasyon alanına taşıyıp, alanında uzman ve donanımlı personelimizle isteğiniz doğrultunuzda düzenliyoruz. Hizmet alanımız organizasyonlarda görsellik ve düzen sağlama olduğu kadar aynı zamanda estetik kaygılara sahip görsel bir şölen hazırlamaktır. Seçmiş olduğunuz mekan yönetimiyle mutabakat halinde olduğumuzdan güvenlikten, servise, otopark hizmetinden, fotoğraf ve video hizmetine, catering düzenlemesinden, davetiye ve misafir karşılama hizmetine tüm detayları bize devrede bilir, ince ayrıntılarla biz ilgilenirken siz bu unutulmaz anın tadını çıkarırsınız.
Organizasyon anını ve alanını şenlendirmek amacıyla bizim sayemizde volkan show, konfeti show, ışık seli, lazer gösterisi ve havai fişek gösterisi de yaptırabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.