Büyükçekmece Rehberi

Elif Anaokulu Beykent

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Cumhuriyet Mah. Everest sk. No: 8/A Beykent Büyükçekmece İstanbul
Telefon : +90 (212) 873 77 40
Faks :
Cep :
E-Mail : elifanaokulu@gmail.com
Web Sitesi : www.elif-anaokulu.com
Firma Hakkında : 2006 yılından bu yana Beykent’te faaliyet gösteren Elif Anaokulu T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Bina konumu, personel, müfredat, yönetmelik ve diğer tüm faaliyetlerimiz Türkiye´nin eğitim konusunda en yetkili makamı olan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından son derece özenli ve ayrıntılara önem veren bir tutum içerisinde denetlenmektedir.
Tüm bölümleri 2-6 yaş arası öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş, bağımsız, bir binada hizmet vermektedir. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi köşeleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, bahçe içerisinde oyuncakla donatılmış oyun parkı, yemekhane ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur.
Okulumuzda öğrencilerimiz 2-6 yaş aralığında olup, sınıflarımızı yaş gruplarına göre ayırmakta ve gün içinde oyun saatlerinde farklı sınıfları kullanabilmektedirler. Eğitim koordinatörümüz Selçuk Üniversitesi Anaokulu Öğretmenliği mezunu olup 12 yıllık tecrübeye sahiptir, her sınıfın kendine ait bir sınıf öğretmeni ve yardımcı öğretmeni vardır. Servis öğretmeni ve yardımcı öğretmenler dahil tüm öğretmen kadromuz çocuk gelişimi ve eğitimi / okul öncesi öğretmenliği mezunudur. Servis öğretmeni, aşçı, temizlik elemanı ve şoför okulumuzun kendi bünyesinde bulunan çalışanlardır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.