Büyükçekmece Rehberi

Feyyaz Bilişim

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

 

Adres :Fatih mah.
Telefon : 02128831507
E-Mail: hikmet@feyyaz.org
Web Sitesi :www.feyyaz.org
Firma Hakkında : Feyyaz kelimesi bol feyiz ve bereket veren anlamlarına gelmektedir. Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri; insanlara iman hakikatlerinin feyzini ve manevi bereketini ulaştırma gayesiyle 2002 yılında temelleri atılan bir ihya hareketinin adıdır.

Başlangıçta sadece Sorularla İslamiyet sitesinin planları ile başlanan bu hareketin ilk temelleri Erzurum Kültür Eğitim Vakfı bünyesinde atılmış, daha sonra İstanbul Suffa Vakfı’nın destekleri ile faaliyete başlanmıştır. Geçen zaman içerisinde bu ihya hareketi, faaliyetlerini Bilim ve Gelişim Derneği resmi çatısı altında devam ettirmiş, son olarak da görsel medya çalışmaları için Marmara Eğitim ve Kültür Derneği ile birleşerek Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri adını almıştır. Şu an hem internet hem de görsel ve işitsel medya çalışmaları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri olarak amacımız; iman hakikatlerini ahirzamanın muhtaç gönüllerine ulaştırmaktır. Hedefimiz ise; bu amacımızı bütün dünya dillerinde gerçekleştirmektir.

Gayret bizden, muvaffakiyet Allah’tandır…

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.