Büyükçekmece Rehberi

GÜÇBİR JENERATÖR SAN TİC LTD ŞTİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : TURGUT ÖZAL BULVARI NO: 139/3 TAŞDELEN ÇEKMEKÖY İSTANBUL
Telefon : 02163127979
Faks : 02163127977
Cep : 05334342424
E-Mail : aytac@gucbirjenerator.com
Web Sitesi : www.gucbirjenerator.com
Firma Hakkında : GUCBIR JENERATÖR
Güçbir Jeneratör 1980 yılında Ümraniye-İstanbul’da başladığı serüvene Çekmeköy-İstanbul’daki fabrikasında devam ediyor.Jeneratör konusunda dünya standartlarında üretim, ürün çeşitliliği ve ürün, hizmet kalitesi ile tanınan firmamız sadece Jeneratör konusunda uzmanlaşmıştır ve sadece jenerator konusunda hizmet vermektedir.Güçbir Jeneratör, “Türkiye’yi Seviyoruz, Türkiye’de Üretiyoruz” sloganı ile İstanbul’daki fabrikasında 15 kVA-3305 kVA güç aralığında jeneratör üretimi yapmaktadır.Üretimini yapıp, satmış olduğumuz sıfır jeneratörlere 2 yıl garanti vermemizin yanında, takastan alınan ikinci el jeneratörlere dahi Güçbir Jeneratör 2 yıl garanti vermektedir.

Güçbir Jeneratör markalı ürünlerin tercih edilen, güvenilir jeneratorler olma sebebi, üstün mühendislik bilgisi ve becerisi gerektiren jeneratör üretiminde, bilgi, birikim ve teknolojiyi aynı çatı altında birleştirmesidir.Firmamız için dürüstlük ve güven olgusu her şeyden önemlidir.Bunun bilinci içerisinde en uygun fiyatlara birinci kaliteyi sizlere sunuyoruz.Bize danışmadan, bizden jeneratör fiyatları ve bilgi almadan jeneratör almanızı tavsiye etmiyoruz.
Jeneratör çoğu firma için basit gibi görünse de önemli bir yatırımdır ayni zamanda.O yüzden jeneratör alıken firma seçimine çok dikkat etmelisiniz.Köklü ve saygın bir kuruluş olan Güçbir Jeneratör’den jenarator almanın avantajlarını onlarca yıl sonrasında dahi yaşayacağınızı garanti ederiz.

ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardi Uygunluk CE Sertifikasi ve TSE Kalite Belgesine (15 kVA ile 2250 kVA güç arası jeneratörler için ) sahip Güçbir Jeneratör’de günümüz şartlarına uygun esnek üretim sistemi ile her türlü müşteri talebi en hızlı şekilde karşılanabilmektedir.

Hizmetlerimiz :

Jeneratör üretim ve satış
Jeneratör Kiralama , çeşitli kiralık jeneratör ler
Jeneratör servis ve periyodik bakım

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.