Büyükçekmece Rehberi

İstanbul Valisi Büyükçekmece’yi Ziyaret Etti ! Foto Galeri

  • Genel
  • 08 Ağustos 2012
İstanbul Valisi Büyükçekmece’yi Ziyaret Etti ! Foto Galeri

İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti

İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti

İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti

İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti İstanbul Valisi Büyükçekmece'yi Ziyaret Etti

 

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu geldiği Büyükçekmece’de ki eğitim ve sağlık yatırımlarını yerinde inceledi.
Eğitim ve sağlık alanında yapılan yatırımları yerinde inceleyen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eksikliklerin en kısa zamanda el birliği ile tamamlanacağının sözünü verdi.
Bugüne kadar insanların yaşamlarını kolaylaştıracak projeleri hayata geçirdiği için başta Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve emeği geçenlere teşekkür eden Vali Mutlu; Okullarımız ve sağlık hizmetlerimiz başta olmak üzere İstanbul genelinde yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Büyükçekmece İstanbul’un en  mutena ilçelerinden biri. Sürekli gelişen , güzelleşen ilçemizle birlikte vatandaşlarımızın da talepleri de artıyor.  Valilik, Büyükçekmece Belediyesi ve hayırseverlerimizin katkıları sayesinde bu talep ve sorunların  üstesinden gelmeye çalışıyoruz”dedi.
Önemli projeler hayata geçirilmiş …
Büyükçekmece’nin her noktasında önemli hizmetlerin yapıldığını yerinde görmenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu; “ İstanbul’un güzel ilçelerinden Büyükçekmece de gün boyu yapılan hizmetleri yerinde gezip inceleme fırsatı bulduk. Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün başta olmak üzere ilgili kurum müdürlerinden gerekli bilgileri aldık. Büyükçekmece’ de çok önemli projelerin  başlayıp  ve devam ettiğini gördüm. Başlanan projelerin yanı sıra,eksik olanlarında en kısa zamanda tamamlanması yönünde yetkililere gerekli talimatlarımızı verdik” şeklinde konuştu.
Vali Mutlu’nun Büyükçekmece de ki ilk durağı Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi oldu. Burada incelemelerde bulunan Mutlu,ardından Büyükçekmece Devlet Hastanesi’nin yapılacağı araziyi gezdi. Mimarsinan Endüstiri Meslek Lisesi inşaatına da uğrayan mutlu daha sonra Mimarsinan Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatındaki yetkililerden bilgi aldı. Vali Mutlu, Ayşe –Ömer Çolak Güzelce Köyü Sağlık Ocağı inşaatında ki çalışmaları yerinde gördü. Sonra Tepecik- Türkoba İşitme Engellileri Okuluna geçen Mutlu,ardından Hayriye Duruk Kız Meslek Lisesi inşaatı ile ilgili Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün den bilgi aldı.
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun  eğitim ve sağlık hizmetlerini yerinde incelemek üzere Büyükçekmece ye gelmesinden büyük mutluluk duyduğunu anlatan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün de konuyla ilgili olarak şunları söyledi; “ İstanbul Valimiz Büyükçekmece de ki yapımı devam eden okullarımızı ve sağlık binalarını yerinde inceleyip gördü. Eksiklikleri hep birlikte tespit ederek en kısa zamanda tamamlamaya gayret göstereceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.