Büyükçekmece Rehberi

Karaagac Et Lokantası Kendin Pisir Kendin Ye

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Karaagac Et Lokantasi Kendin Pisir Kendin Ye (İstanbul)

Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı Yolu Üzeri Hadımköy Büyükçekmece / İstanbul
  • , Büyükçekmece, İstanbulTürkiye

 (0212) 857 8219

tandir, kanat, kuzu pirzola, buftek, kofte, etc.
Açıklama

1995 yılında kurulan tesisimiz Buyukcekmece karaagac Köyü’nün en güzel ve en sakin ortamında sizleri düşünerek faaliyete başlamıştır 7.5 donume kurulan tesisimiz sizlere sakin huzurlu magal hizmeti sunmaktadir.. Cok cesitli yemek menümüz ve organizayonlar için ideal olmakla birlikte siz ve AILELERINIZ için en uygun ortam en yi şekilde hazırlanmıştır.
Nişan, Düğün, Sünnet, Dernek, Bayi Toplantıları, Şirket yemekleri, Piknik Alanı, Et Mangal, Özel Eğlenceler, Animatör Grupları, Havai fişek Gösterileri, ve Her Türlü özel toplantılarınızda hizmetinizdedir.
Karaagac et restaurant Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Kisacasi AİLENİZLE dostlarınızla arkadaş ve akrabalarınızla gelinebilecek çok güzel bir yer.

Founded in 1995, the most beautiful and most peaceful village in Buyukcekmece Karaagac began operations in mind for you. Although the menu is ideal for dining and 100 kinds of organizations for the most suitable environment for you and your families.
Wedding, Association, Dealer Meetings, Company dinners, Horseback Riding, Picnic Area, Meat Grill, Private Fun, Fireworks Shows, and special meetings of each kind of service.
Karaagac et restaurant employees, along with the satisfaction of customers by providing services to healthy development, aims to provide universal quality and standards. Karaagac et restaurant is one of the best places to eat in Istanbul Turkey. Our goal is to provide you the best restaurant experience you have ever had.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.