Büyükçekmece Rehberi

Korkmaz Morg

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Organize Sanayi Bölgesi 2.Kısım 4. Cadde 9. Sok. No :11 Sivas
Telefon : 03462181135
Faks : 03462181350
Cep :
E-Mail : seo@korkmazhavalandirma.com.tr
Web Sitesi : www.korkmazmorg.com
Firma Hakkında : 1995 yılı itibariyle sektörde havalandırma ısıtma soğutma ve endüstriyel gruplarıyla yer alan firmamız 2010 yılı itibariyle morg sistemleri üretimine başlamıştır.

Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerine sevk ettiğimiz ürünlerimiz için kalite,servis , bakım ve hizmet anlamında hergün daha iyisini sağlamak gayesi içerisindeyiz.

Bu gaye firmamızı bugün yarın ve daha sonrası için belirlemiş olduğumuz hedefe ulaştıracaktır.Doğru,hızlı ekonomik çözümler üreten firmamız 2.000m² kapalı alan üzerinde hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz Banka Şubeleri,Hastaneler,Alışveriş Merkezleri,İş merkezleri,PTT’ler,Restaurandlar,Fabrikalar,Isı Merkezleri, Oteller, Yemek Fabrikaları, Morg sistemleri ve Gasilhane malzemeleri gibi üretim taahhüt ve tedarik anlamında her zaman en iyisini yakalamak çabası içerisindeyiz.Bu amaç doğrultusunda müşterilerilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak uygun fiyat,kaliteli hizmet çerçevesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti odaklı büyümeye devam ediyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.