Büyükçekmece Rehberi

Marmara Park Alışveriş Merkezi Avm

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Marmara Park Alışveriş Merkezi AvmMarmara Park Alışveriş Merkezi

stanbul’un Avrupa yakası yeni bir Alışveriş merkezi Marmara park. Marmara Park Avm İstanbul Avrupa yakasında inşası devam eden Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin (AVM) 2012 sonbaharında hizmete açılması öngörülüyor. Ece Türkiye’nin üstlendiği projenin hacmi 220 milyon euro civarında. Yaklaşık 100 bin metrekarelik brüt kiralanabilir alan ve ortalama 4 bin araçlık otoparkı ile Marmara Park, İstanbul’un Beylikdüzü […

İstanbul’un Avrupa yakası yeni bir Alışveriş merkezi Marmara park.

Marmara Park Avm
Marmara Park Avm

İstanbul Avrupa yakasında inşası devam eden Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin (AVM) 2012 sonbaharında hizmete açılması öngörülüyor. Ece Türkiye’nin üstlendiği projenin hacmi 220 milyon euro civarında.

 

Yaklaşık 100 bin metrekarelik brüt kiralanabilir alan ve ortalama 4 bin araçlık otoparkı ile Marmara Park, İstanbul’un Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde yapılacak. Tanınmış Türk markaları ile uluslararası markalara ev sahipliği yapacak alışveriş merkezinde 250′den fazla mağaza, dev bir hipermarket, bir yapı market, çok büyük bir elektronik mağazası, sinema, eğlence parkı ve hazır giyim mağazaları bulunacak.

Ocak 2011′de Ece Türkiye’nin inşaatına başlayacağı AVM, İstanbul’un en işlek karayollarından biri olan E – 5 karayolu üzerinde konumlanıyor. Tüm hedef kitlelere uygun oluşturulan perakende mağaza karması ve farklı eğlence olanakları ile hem çocuklara hem de yetişkinlere ulaşmayı hedefliyor. AVM’nin açılışının 2012 sonbaharında yapılması planlanıyor.

Ece Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, projeyle ilgili yaptığı açıklamada “Marmara Park AVM sadece Türkiye’de değil tüm Avrupa’da örnek bir alışveriş merkezi projesi olacak. Galaksi ile yeni bir alışveriş merkezi teması sunuyoruz. Marmara Park’ta Lunaryum, Solaryum ve Galaksi Köprüsü olarak adlandırılan bölümler bulunacak. Bu yeni temayla Marmara Park ziyaretçileri hem kendisine çekecek hem de onları büyüleyecek.” dedi.

AVM’nin mükemmel konumu ve erişimi ile müşterilerin bölgeyi çok iyi tanımasının projede başarıyı garantileyen unsurlar olduğunu vurgulayan Andreas Hohlmann, Türkiye’de bir on yıl daha değil sürekli olarak kalmak istediklerini, 72 milyon insana her yıl eklenen 500 bin kişi ile ülkenin AVM yatırımları için son derece çekici bir pazar olduğunu dile getirdi.

Her binanın AVM olamayacağını bunun için belli bir kaliteyi tutturmanın önemine işaret eden Hohlmann, Türkiye’nin tamamına alışveriş merkezi yapmalarının da söz konusu olmadığını belirtti. İstanbul’dan Van’a, Antalya’dan Kayseri’ye bütün şehirlerin dinamiğinin farklı olduğunun, yatırım için her birinin ayrıca analiz edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Basın toplantısında konuşan, İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes ise kurum kültürlerinin büyük uyum içinde olduğu Ece Türkiye ile çok önemli bir proje geliştirdiklerini belirterek, “Beylikdüzü / Esenyurt bölgesindeki artan nüfusun ihtiyaçlarının karşılanması ve istihdam sağlanması gibi konularda rol oynayacağına inandığımız böyle bir projenin parçası olmak da bizi mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.