Büyükçekmece Rehberi

Mercan Promosyon

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Mercan Promosyon Fabrika & Merkez : Litros Yolu 2. Matbaacılar Sit. ZA27 Topkapı / İstanbul
Telefon : 02125652057
Faks : 02125012930
Cep :
E-Mail : mercan.istanbul@hotmail.com
Web Sitesi : http://www.mercanpromosyon.com
Firma Hakkında : Mercan Promosyon
Firmamız 31.05.2006 tarihinde Edirne-Keşan’da faaliyet göstermeye başlamıştır. 23.03.2009 Tarihinde İstanbul’a imalat ve merkezini taşıyan firmamızın yönetimi burada gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın amacı imalatını ve ya ithalatını yaptığı tüm ürünleri en düşük maliyet, en yüksek kalite ve en hızlı teslim kıstaslarını baz alarak; Türkiye, Avrupa ve Dünya pazarına sunmaktır.

Firmamız promosyon ve kırtasiye sektörü yanı sıra, bu sektöre hitap eden pratik, kullanışlı, teknolojik ve ekonomik makinelerin ithalatını yapmaktadır. Yunanistan ve Bulgaristan’da şirketleri bulunan firmamızın Çin’de de ofisi bulunmaktadır. Uzak doğu’dan yapılan tüm ithalatlar Çin ofisimizdeki uzman kalite kontrol personelimiz tarafından kontrol edilip ithal edilmektedir.

Tüm ürünlerini ihracat kalitesi ve terbiyesi ile üreten firmamızın ihracatı 56 dünya ülkesine ulaşmıştır. Firmamızın kurucusu ve Genel Müdürü olan Sn. Mustafa İsmet MERCAN bey’in dediği gibi “Ticarette asıl olan güven, hizmet, kalite, uygun fiyat, samimiyet ve araştırmacılık ilkelerinden vazgeçmeden ticari hayatımıza devam edeceğiz”.

Saygılarımızla
Mercan Promosyon Ailesi

 

Mercan Promosyon

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.