Büyükçekmece Rehberi

MİMAROBA PİANALİTİK DERSHANESİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Telefon: 0212 864 41 55 – 56
Fax:
Adres: Batıköy mahellesi çarmıklı cad no:28/4 Büyükçekmece/İstanbul
Web Sitesi:http://www.pianalitikdershaneleri.com
E-Posta:
MİMAROBA PİANALİTİK DERSHANESİ Hakkında

Pi analitik Sınavlara Hazırlık Yayınları, 2000 yılında dershane ve okulların sınavlara  hazırlık çalışmalarında kullanacakları doküman ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyetlerine başladı.

1997 yılında yayınlanmaya başlayan Pİ  YAYINLARI ile 2000 yılında yayımlanmaya başlayan ANALİTİK DERGİLERİ, 2005 yılında birleşme kararı alarak PİANALİTİK YAYINLARI adını aldı.

2006 yılından itibaren sınavlara hazırlık alanında çalışmalarını sürdüren, bulunduğu bölgede öğretmen, idareci, derslik ve sosyal alanları, çalışma prensipleri, ticari ilişkileri ve eğitime olan yaklaşımları ile takdir görmüş saygın dershanelerin bir araya gelmesiyle PİANALİTİK DERSHANELERİ halkası oluştu.

Çalışmalarını kurumsal anlamda sürdüren PİANALİTİK DERSHANELERİ, sınavlara hazırlık alanında 2. yılında 100 şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

Pi analitik Dershaneleri’nde dersler, sağlıklı ortamlarda işlenir. İyi yetişmiş, kendini sürekli yenileyen, derslerle tamamlanır. Üretken, özverili ve deneyimli öğretmenler, konuları “ders, derste öğrenilir” kuralına göre anlatır. Her konu bol miktarda test sorusuyla pekiştirilir, sınavlarla ölçülür. Eksik konular okul ya da sınıf düzeyinde ek derslerle tamamlanır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.