Büyükçekmece Rehberi

Nastya Halı Yıkama

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Nastya Halı Yıkama

Adres : mehterçeşme mah.ufuk cad.no71 beylikdüzü
Telefon : 0212 854 15 01
Faks :
Cep : 05324815834
E-Mail : nastyahaliyikama@hotmail.com
Web Sitesi : http://www.nastyahaliyikama.com/
Firma Hakkında : BİZE NASIL ULAŞIRSINIZ ?
http://www.nastyahaliyikama.com/
bize ulaşmak için halı yıkama iletişim baglantı linkine tıklayarak iletişim adresinden telefon numaralarımıza veye halı yıkama mail bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıgınız taktirde sizin adınıza bir kayıt oluşturulmaktadır. Oluşturulan kayıdın ardından bilgileriniz online olarak servis personelimizin terminaline düşmektedir. halılarınız alınmadan önce halı yıkama servis bölgenize ait yetkili personelimiz tarafından aranıp detaylı bir biçimde bilgilendirilirsiniz.halılarınızı alıcagımız dakikaya kadar almış oldugunuz bilgi sayesinde saatlerce eve hapis olmakdan kurtulmuş olursunuz. uzman personelimiz tarafından alınan halılarınız. Halılarınızın detaylı bilgisi el termineline işlenir bu sayede halılarınızın kaç metre kare oldugu, adeti, nezaman alındıgı, nezaman teslim edilecegi ve tutarını içeren bir makbuz kesilir size teslim edilir. Böylelikle halılarınızı teslim alırken sürpriz bir hesapla karşılaşmamanız garanti altına alınmış olur.Bu işlem Portsis marka Profesyonel halı yıkama programı ile yapılmaktadır.

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ ?

Halılarınız fabrikamıza geldikden sonra cinsine göre ayrılır. Cinsine göre ayrılan halılarınız Toz alma odasında tozlarından tamamen arındırılır. Toz arındırma işlemi bittikten sonra 12 fırçalı tam otamatik halı yıkama makinamızda halılarınız kimyasal içermiyen organik halı yıkama şampuanı ile yıkanır. halı yıkama işlemi de bittikten sonra santra fiş diye tabir edilen (Halı sıkma makinası ) da sularından arındırılır. Halı sıkma işlemi uygulanırken tekrar bir durulama işlemine tabi tutulur.
Not: Halı sıkma işlemi 8 bin devirli boru santrafiş dedigimiz halı sıkma makinası ile halılarınıza tek tek uygulanmaktadır.

HALILARINIZI NASIL KURUTUYORUZ ?

Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Halı larınızı Halı sıkma işlemi bittikten sonra özel olrak tasarlanmış fırın sistemi ve nem alıcı özellige sahip halı kurutma odalarında kurutuyor. Bu sayede halılarınız tamamen kurutulur. size teslim edilirken tamamen kurumuş bir şekilde teslim edilir. X firmaların tabiri olan halılarınız biraz nemli havalandırın gibi komik şeylerle karşılaşmamış olursunuz.
Halı kurutma işlemide tamamlandıkdan sonra Hav alma dedigimiz (Halı tarama ve paketleme) işlemine tabi tutulur. bu sayede halılarınız tüy yatımına göre taranır. Tarama işlemi sona erdikten sonra uzman halı yıkama personelimiz tarafından leke analizi yapılır. Halınız leke analizinden geçerse stralil ambalaş ile paketlenir ve halı yıkama bölgesine ait teslimat bölümüne verilir. Halınız leke analizi bölümünde personelimiz veya hav alma makinamız tarafından çıkmamış leke tespiti yapılırsa sizin bilginiz dahilinde tekrar yıkama işlemine tabi tutulur.
Halı kurutma odalarımız günlük 1500 M2 Halı kurutma kapasitesine sahiptir.
Bizi tercih ediceginiz için Nastya ailesi olarak teşekkür ederiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.