Büyükçekmece Rehberi

ÖZ AKADEMİ TEKNİK EĞİTİM VE BİLİŞİM MERKEZİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Şirinevler meydanı meriç sokak no 26: D:5-6
Telefon : 02126524000
Faks : 02125039990
Cep : 05436381477
E-Mail : ozakademiweptv@gmail.com
Web Sitesi : htpp://www.ozakademi.com
Firma Hakkında : T.C.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

ÖZEL ÖZAKADEMİ TEKNİK EĞİTİM ve BİLİŞİM MERKEZİ

Kurumumuz 2008 yılında T.C. Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı bir kuruluştur.Eğitimlerimiz Müfredatı özenle ve yönetmeliklerine uygun bir şekilde uygulanılarak öğrencilerimizi en iyi şekilde desteklemekte olan bir kurumdur.Eğitimlerimiz mezun olan oğrencilerimiz mesleklerini garantili bir şekilde eline alarak çalışma hayatına eksiksiz bir şekilde sürdürmektedirler.Kurumumuz Eğitim alan öğrencilerimize 2 yıl boyunca sınırsız destek ve eğitim Garantisi sağlamaktadır.Eğitim sonrasına Profesyonel kullanıcılar olmaktadır.Her hangi bir sorun olduğunda kurumumuza gelerek yardımcı olmakta öğrencilerimizi her zaman her konuda desteklemekteyiz.

Her zaman En iyi olmaktır. Öğretmenler ve Tüm Çalışanlar ile Hizmet vermekte Öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamakta, Her zaman Tercih edilmek , Referans gösterilmek , Çevresine duyarlı olmak, Bizim için en iyi olmaktır.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim & Bilişim Merkezi 2008 yılından itibaren bilişim sektöründe Profesyonel ve uzmanlaşan kadrosuyla faaliyete başlamıştır. Gelişen bilgisayar teknolojisinin her dalında eğitimler veren firmamız, aynı zamanda bireylere ve kurumlara özel çözüm hizmetleri geliştirmektedir.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi Eğitmenleri, Alanında uzman sektörde deneyimi olan Teknik Öğretmenlerden en iyileri arasından seçilir. Eğitmenler, bilgilerinin güncel kalabilmesi amacıyla sürekli akademik sınavlara tabi tutulurlar, teknolojilerle ilgili bilgilerini güncellerler. Eğitmenlerin performansı tüm kursiyerler tarafından değerlendirilir ve kurumca yakından takip edilerek daha kaliteli eğitim verilmesi amaçlanır.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi’nin vizyonu; bilgisayar teknolojileri alanında uzman, çağın bilgi ve teknolojisini özümseyen, bilgiyi ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak üretime dönüştürebilen, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, küresel düşünen ve bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, milli ve ulusal değerlere sahip, evrensel değerlere saygılı, kendisine güvenen, laik ve demokratik bir sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne ve onun bölünmez bütünlüğüne kendini adamış gençler yetiştirmektir.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi, Türkiye’nin teknolojik gelişimi için; bilgiye ulaşmayı, üretmeyi, uygulamayı ve yaymayı bilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi ‘ın misyonu tüm Türkiye de ve dünyada görev alabilecek teknoloji uzmanları yetiştirmektir. Bu nedenle ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi mezunları, bilgisayar teknolojileri alanında yetkin ve kendine güvenen, eğitim aldığı konuda en son ve yaygın teknolojileri kullanabilen, mesleklerinde başaralı, sektörlerinde aranan ve tercih edilen bireyler olacaktır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi bu misyonu gerçekleştirmek için uluslararası standartlarda eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti sağlamayı hedefleyen bir eğitim kurumu olmayı ilke edinmiştir.

2008 yılında kurumsal şirketlerin birebir eğitim talebleriyle birlikte günümüz bu günlere kadar eğitimlerimiz sürdürmekte ve müşterilerimiz yoğun talebiyle uzman eğitmenlerimizle sektörlere göre özel eğitimler, seminerler vermekteyiz.Eğitimlerimiz profesyonel ekipmanlarla her türlü ihtiyaçlarımız çerçevesinde gerçekleşmektedir.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi 2008 yılında kurulmuş olup, eğitmenlerimiz yaklaşık 10 yıl tecrübesi olan alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi eğitim yoğun istek üzerine günümüz hayatımızı kolaylaştırmak amacıyla eğitimi iş yerinize ofisiniz birebir eğitimimiz ile beraber sunmaktadır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi birebir eğitim, ister bilgisayarınız olsun ister olmasın herşeyiniz kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. Her program için teknik öğretmenlerimiz genel kapsamda farklı alanlarda çalışmış her meslek dallarına uygun şekilde projelerde uygulamalar yapılarak derslerimizi işlemektedir.

In-House eğitim ( Şirket Merkezinde Eğitim ) yoğun tempoda çalışan iş yerlerine yönelik mesai saatleri içerisinde eğitimler vererek, çalışan kişilerin tatil ve dinlenme saatlerini hiç bir şekilde etkilemeden eğitimlerimiz vererek çalışan kişileri en verimli hale getirmektedir. Günümüz hayatımızı kolaylaştırmak için ın-house eğitim Tasarımcılara yönelik eğitimler vermekte ve Tasarımcılarımızın ufkunu açarak ileri eğitim almasında rol sahibidir.

Teknik Eğitimlerimizi Arttırarak ÖZAKADEMİ TEKNİK EĞİTİM VE BİLİŞİM MERKEZİ aynı zamanda Özel ÖZÇAĞ TEKNİK EĞİTİM ve BİLGİSAYAR KURSU olarak faaliyet göstermektedir.Özçağ Teknik Eğitim Kursu Milli Eğitime bağlı bir kuruluştur.Kısaca ÖZAKADEMİ eğitim,kitap, bilgisayar, yayın evi, Proje tasarım Merkezi,Mimarlık Ofisi,Makina Tasarım ve Üretim Merkezi gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

ÖZAKADEMİ TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ Adobe ,Autodesk,Lisanslı program satışı yapan bir kurumdur.Öğrencilerimizin bu programları kurumumuzdan tercih ederek aldıklarında teknik destek yazılım yardımcı olarak destek sağlamaktayız.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim ve Bilişim Merkezi Öğrencilerimiz Faydalanabilmesi için Bilgisayar Satış noktası,Kırtasiye,Kitap Satış noktası kurmuştur.Öğrencilerimiz Eksiksiz bir şekilde tüm donanımları Kurumumuzdan rahatlıkla edinerek en donanımlı bir şekilde faydalanabilmelerini sağlamaktadır.ÖZAKADEMİ Öğrencilerinin Her zaman arkasında olmakta ve gelecekte her hangi bir ihtiyaçları doğrultusunda karşılayabilecek pozisyonda öncülük ederek gelişimlerini sağlamaktadır.

Özakademi Sektörel anlamda öğrencilerimize mesleklerini edinmesi sağlamasını prensip edilmiş tüm herkezin eğitim süresi içerisinde tüm meslekleri sıfırdan öğrenerek iş hayatında faydalı olmasını sağlamaktadır.

Siz değerli öğrencilerimize en iyi noktaya getirerek mezun etmemiz.
Mesleki anlamda mesleklerinizi kazanmanızı sağlamak %100 Öğrenme Garantisi sağlamak
Eğitimde Kaliteyi sağlayarak mesleğinde uzman hocalarla eğitim imkanı Garanti ediyoruz.
Şaka değil gerçek….
Eğitim sonrasında öğrenci etütler ile destek sağlanabilmesi
Hocalarımız her zaman kurumumuzda siz değerli öğrencilerimize yardımcı olmaları için…
Sınıflarımız maksimum 6 kişilik sınıflarda her kişiye bir bilgisayar ile öğrenme
Son versiyon programlar
Son donanımlı bilgisayarlar
Her zaman kendini geliştiren bir kurum
Kursumuz
Derslik 1
Derslik 2
Derslik 3
Derslik 4
Derslik 5
Derslik 6
Derslik 7
Derslik 8
Derslik 9
Derslik 10
Fotograf çekim stüdyosu
Konferans salonu 30 kişilik
Kantin
Balkon 1 oturma sıgara içme alanı (deniz ve havayolları manzaralı)
Balkon 2
Mescit
Güvenlik
Kurucu Odası
Müdür Odası
Müdür Yardımcısı
Muhasebe Bölümü
Danışma
Diğer oda ve bölümler oluşmaktadır.
Kurumumuz Günde 36 Grup eğitim alabilmektedir.Haftalık grup sayımız 96 Grup eğitimi oluşmaktadır.Aylık Öğrenci kapasitemiz 700 Öğrenci ile sınırlıdır.
Kurumumuz Her zaman Gelişime açık ve kendini her zaman sınava sokarak geliştirmektedir.
Tanıtım Filmimiz izleyebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.