Büyükçekmece Rehberi

Reform Kalıp ve İskele Sistemleri

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Taşocağı Cad. My Office 212 İş Merkezi Kat : 27 No : 452 Mahmutbey / İSTANBUL
Telefon : 02124370313
Faks : 02125490322
Cep :
E-Mail : reform@reformkalip.com
Web Sitesi : www.reformkalip.com
Firma Hakkında : Reform kalıp ve iskele sistemleri olarak, 2007 yılında başladığımız bu yolda, iskele ve kalıp sistemleri ile ilgili satış pazarlama ve teknik destek konularında yurt içi ve yurt dışında konut, köprü avm ve fabrika gibi bir çok projede, birbirinden değerli taahhüt firmlarına söz verdiğimiz şekilde hizmet verdik.
Hedefimiz çağdaş Türkiye de ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, geçmişte olduğu gibi gelecekte de aynı hizmeti sürdürmektir.
Her geçen gün gelişen kadromuz ve üretim grubunda yaptığımız geliştirmeler, bizi diğer firmalardan bir adım öne geçirmekle birlikte, siz değerli müşterilermize daha kaliteli ve daha iyi hizmet sunmamızı sağlamaktadır.
Malzeme ve üretim kalitemiz Avrupa standartlarına uygun olmakla birlikte, kullandığımız her ürün belirli zamanlarda mekanik ve kimyasal testlere tabi tutulmaktadır.
Yaptığımız işin, hem kaliteli hemde ekonomik olması bizi bir adım daha öne götüreceğinin bilincindeyiz. Bu sebepten, projeleriniz ne aşamada olursa olsun, kalıp ve iskele projesi çizip, optimum malzeme miktarını belirledikten sonra, kaliteden ödün vermeden mümkün olan en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.
Biliyoruz ki kaliteli ürün ve piyasada adından sıkça söz ettirmek ancak müşteri memnuniyeti ve piyasada hızlı malzeme sirkülasyonu sağlamakla olur.
Projenin ihale aşamasından yapım aşamasına kadar her an istenişen sisteme göre istenilen projeyi deneyimli teknik ekibimizle projelendirip, malzeme kurulum vb aşamalarda süpervizörlük hizmeti vermekteyiz.
Kurulduğu günden bu güne adından sıkça söz ettirmeyi başarmış bir firma olarak, gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla, her zaman kalitemizi daha ileriye ilkesi ile, mevcut yada yeni başlayacak projeleriniz de, gerek malzeme tedariği, gerekse süpervizörlük ve teknik destek anlamında sizinle çalışmaktan onur duyarız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.