Büyükçekmece Rehberi

Sermak Power, Güç Sistemleri

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Tepecik Gültur Sanayi Sitesi, Büyükçekmece, İSTANBUL
Telefon : 0212 861 59 39
Faks :
Cep : 0532 333 20 54
E-Mail : bilgi@sermakpower.com
Web Sitesi : http://www.sermakpower.com
Firma Hakkında : Hakkımızda
Sermak Power, 2004 yılında İstanbul Büyükçekmece de kurulmuş, ve o günden bu güne daima müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına titizlik ve emin adımlarla devam etmektedir.

Kuruluşumuzun adından da anlaşılacağı üzere güç sistemleri olarak jeneratör, jeneratör satış, jeneratör yedek parça, jeneratör kiralama,Marine motor, Marine jeneratör satış servis ve yedek parça alanlarında 7/24 servis ağı ile faaliyet göstermekteyiz…

2014 yılında da Volvo Penta markasını bünyemize katarak gücümüze ve prestijimize bir yenisini daha ekledik. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bir tedarikçiden beklenebilecek en iyi hizmet anlayışını düstur edinerek, sizlere hizmet vermenin onur, ve gururunu yaşamaktayız.

Biz, 11 yıllık tecrübemizi pratik, inovatif, verimli proses yönetimi ve aktif bir çalışma sistemi ile süsleyerek siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak ve aynı zamanda daima çözüm odaklı bir hizmet vermek gayesi ile arttırmaktayız…

Sermak Power Türkiyedeki aktif olarak satış ve servis hizmetinin yanı sıra Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün, Irak, İran, Libya, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Fransa, Afrika, Tanzanya bunun yanı sıra daha bir çok ülkeye satış ve servis hizmeti vermektedir.

Bulunduğu sektördeki kabına sığmayan Sermak Power, internet sitesi ile dünyanın 58 ülkesine online olarak hizmet verebilmektedir.

Mekanik ve elektronik sistemler küçük bir kıvılcımın verdiği enerji ile harekete ile başlar…

Bizim gücümüz, sizsiniz…

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.