SESA KIRTASİYE

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : ATATÜRK MAH. HAYRABOLU CAD. NO:132 UZUNKÖPRÜ/EDİRNE
Telefon : 02845131202
Faks : 02845131202
Cep : 05336430339
E-Mail : sesa@sesakirtasiye.com
Web Sitesi : https://www.sesakirtasiye.com
Firma Hakkında : SESA KIRTASİYE, EDİRNE ili UZUNKÖPRÜ ilçesinde 2010 yılında ticaret hayatına başlamış, yerleşik toptan ve perakendeci bir firmadır. SESA KIRTASİYEnin sunduğu geniş ürün yelpazesi, özellikle ofis ve okul kırtasiyesi, oyuncak üzerine yoğunlaşmıştır. Hediyelik eşya, kozmetik, elektronik, multimedya, kitap/dergi ve sigorta aracılık hizmetleri bu yelpazeyi tamamlayıcı kategoriler olarak yer almaktadır.

SESA KIRTASİYE, özellikle ofis ve okul kırtasiyesi ile oyuncakta , sattığı ürün markaları, ürün çeşitliliği , kalite ve hizmet anlayışı ile kendini üst segmente ulaşmayı hedeflemiş ve her yaş grubuna hitap etmektedir.

SESA KIRTASİYE, ofis ve okul kırtasiyesi, oyuncak, kozmetik, hediyelik eşya, kitap/dergi, multimedya, elektronik ve sigorta aracılık hizmetleri kategorilerini tek bir satış noktasında birleştirmesiyle TRAKYA bölgesinde tektir. Bu sayede, alışveriş için sadece TRAKYA bölgesinde değil tüm TÜRKİYEde başlıca adreslerden biri haline gelmiştir ki, bunu da referanslarımız sayfamızdan görebilirsiniz.

Her geçen gün yapmış olduğumuz piyasa araştırmalarımız ve yeni çalışmalarımız sayesinde tüm TÜRKİYE genelinde geniş müşteri ağına sahip olmayı amaçlamaktayız ve bu amacımıza ulaşmak için gerekli bilgi, tecrübe ve sermayeye sahibiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.