Sistem Branda Tente

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Tel 0212 428 55 86
Fax 0212 428 55 86
Cep 1 0535 519 31 26
Cep 2 0532 346 13 82
Adres M.k paşa mah esenyurt yolu üzeri no:103/A Avcılar / İSTANBUL
Mail
askin_demir@sistembranda.com info@sistembranda.com.tr

Firma Hakkında : istem Branda olarak 1997’ den beri teknolojinin en iyi imkanlarını kullanarak branda ve branda imalatı yapmaktayız. 15 yılın vermiş olduğu tecrübe ve birikimle bugün sektörümüzde sayısız referansa sahip kuruluşlardan biri olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Hiç kuşkusuz ki bu duygu ve gururu yaşamamamızda ki en büyük ilkemiz, Avrupa standartlarında 21. Yüzyılın sağlamış olduğu her türlü imkanı müşteriye ulaştırmak ilkesi yatmakatadır.
Bu vizyonla çıktığımız yolumuzda, çok daha iyi yerlere gelmek ve müşterilerimizi daha çok mutlu etmek için bir ciddi bir disiplin içinde çalışmaktayız. 15 yıllık tecrübemiz içinde gördük ki müşterilerimize sağlamış olduğumuz garanti ve imkanlar bizi daha emin adımlarla daha büyük yatırımlar yapmamıza götürdü. Bugün sektörün öncü kuruluşlarından olmamızın en büyük etkisi ise yaptığımız işin ne kadar ciddi ve hassas bir iş olduğunu çok olduğunu bilmemizden geçmektedir. Branda ve branda ürünlerini asla bir yağmurluk olarak düşünmeyip bu ürünlerin mekanınızın ya da evinizin dış görünüşüne ne kadar iyi etki ettiğini bilerek, dekorasyon konusunda müşterilerimize sayısız renk ve model seçenekleri sunmaktayız.
Uzman bir imalat ve montaj takımına sahip olmamız, bizi müşterilerimizden %100 memnuniyet ve sıfır şikayet oranlarına götürmektedir. Zaten kurulduğu ilk günden beri bu amaçla faaliyet gösteren Sistem Branda kaliteden asla ödün vermeden en uygun fiyatlarla mekanınızı ve evinizi koruyor ve güzel gösteriyor. Bu yüzden size sadece bizimle iletişime geçip size sunduğumuz sayısız seçeneklerden renk ve model beğenmektir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.