Büyükçekmece Rehberi

Taç İnşaat Tasarım ve Uygulama

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres : Güzelce Hukukçular Sitesi, Sosyal Tesis Binası, 70/F Güzelce, Kumburgaz, Büyükçekmece-İstanbul
Telefon ve Faks : 0212 868 15 82
Gsm: 0532 436 05 82
E-Mail : info@tacinsaat.com
Web Sitesi : http://www.tacinsaat.com
Firma Hakkında :

Taç İnşaat‘ın temelleri 2005 yılında atıldı. Gıyasettin Su tarafından şirketleşti. Firmamız 2006 yılından bugüne kadar, dinamik yapısı ile sürekli büyüyen kaliteye önem veren anlayışı ile bir çok projeye imza atmıştır. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet anlayışı ham arsayı alıp iskanı alınmış bir şekilde teslim etmektedir.
Çağdaş yapılanmaya önem veren anlayışı ile bugüne kadar bir çok projeyi tamamlayıp teslim etmiştir. Yakalamış olduğu başarı ile büyüme ivmesi ve kaliteyi prensip edinmiş kadrosu ile daha bir çok faaliyete imza atmayı hedeflemektedir. Vazgeçemediğimiz “güven” ilkesi ve “kalite” anlayışı ile bugün ve yarın başarılarını sizinle paylaşmak arzusundadır.
Taç İnşaat uygulama kalitesi kadar, satış ve teslim sonrası hizmetlerinin de eksiksiz yerine getirilmesi konusunu da vazgeçilmez ilke olarak benimsemiştir. Şirketimiz profesyonel çalışmalarıyla oluşturduğu atılımcı kimliğiyle faaliyetlerini genişletmek amacı ile sürekli farklı girişimlerde bulunmaktadır.
VİZYONUMUZ Türkiye ve Dünya da bir çok projede, kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir “Uluslararası Sirket” olmayı vizyon olarak benimseyen şirketimiz, uygulama, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluklara dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilkeli, lider olmayı hedefleyen bir kuruluş olmak.
MİSYONUMUZ İnşaat sektöründe haklı bir sayğınlığa ulaşmış bir kuruluş olan şirketimiz, faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin korunmasının yanında, işçi sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ve etkin insna kaynakları politikaları geliştirip hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmak, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanları eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı MİSYON haline getirmiştir.
POLİTİKAMIZ Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, Müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilği ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Uluslararası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.