Büyükçekmece Rehberi

Türk’ün Türk’ten başka dostu YOK MU DUR ?

  • Genel
  • 07 Ağustos 2012
Türk’ün Türk’ten başka dostu YOK MU DUR ?

Türk Kürt Kardeştir

Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur ! Kelime Anlamı nedir?

BU SÖZ O KADAR İTİCİ BİR SÖZ Kİ ABARTISIZ İÇİNDE KİN, NEFRET, AŞAĞILAMA, KİBİR GİBİ DAHA BİR ÇOK KELİMEYİ İÇİNDE BARINDIRIYOR.

TÜRK OLAN BİR İNSANIN BU SÖZÜ İLK OKUDUĞUNDA AKLINA İLK GELEN ŞEY “TÜRK OLMAYAN HERKES BENİM DÜŞMANIMDIR”

TÜRK OLMAYAN BİR İNSAN İSE BU SÖZE KARŞILIK ÖNCELİKLE TABİKİ KENDİ IRKINI SAVUNACAK DÜŞÜNCESİ İLE, TÜRKLER DE BENİM DÜŞMANIM DİYECEK….

EMPATİ KURALIM VE BU İKİ KİŞİYİ ANLAMAYA ÇALIŞALIM  !

BU SÖZ BİR ZAMANLARDA AMERİKA DA BEYAZ – SİYAH ÇATIŞMASINI HATIRLATIYOR. SİYAHLAR İNSAN DEĞİL, SİYAHLAR HİÇ BİR HAK SAHİBİ DEĞİL GİBİ GİBİ… AZ ÇOK TARİH BİLGİMİZ VARSA ANLAYABİLECEĞİNİZİ ÜMİT EDİYORUM.

PEKİ BU SÖZÜ KİM SÖYLEMİŞ ? KİMİLERİ DİYOR Kİ OSMANLI SÖYLEMİŞ , KİMİSİ DE MUSTAFA KEMAL SÖYLEMİŞ, BUNLARIN HEPSİ YALAN PALAVRA !

BİR ÜLKÜCÜNÜN SEVİNÇLE VE KARŞIDAKİ İNSANI SİNİR EDECEK ŞEKİLDE SÖYLEDİĞİ BİR SÖZDÜR. BU SÖZÜ ÖLÜMSÜZ KILMAK İÇİNDE YOK ATATÜRK SÖYLEDİ YOK OSMANLI SÖYLEDİ ŞEKLİNDE GÜNÜMÜZE KADAR YÜCELTİLMİŞTİR.

TÜRK, KÜRT, ÇERKEZ, LAZ, HEPSİ BU COĞRAFYANIN İNSANI, HEPSİ BU ÜLKENİN İNSANI, ŞEHİT OLUNCA HEM KÜRT HEM TÜRK ŞEHİT OLUYOR

KÜRT BÜYÜKLERİNDEN BİRİ DEMİŞLER Kİ KARDEŞİM BEN KÜRDÜM AMA BU ÜLKEYİ SEVİYORUM, BU ÜLKENİN EKMEĞİNİ YİYORUM, BU SEBEPTEN DOLAYI OSMANLI İMPARATORLU ÇATISI ALTINDA GİRDİK VE ÜLKENİZİ ÜLKEMİZ BİLDİK ! SİZLERLE AYNI ÜLKENİN KARDEŞİ OLMAK İSTEDİK. AYRIM YAPAN BİZLER DEĞİLİZ !

AYIRIM YAPAN NASIL TÜRK İNSANI VARSA , KÜRT OLARAK AYIRIM YAPAN İNSANLAR VAR. BİR DE BU AYIRIM YAPAN KİŞİLERE İSRAİL, ABD, AB DEN DE DESTEK GELİNCE AF EDERSİNİZ BİR TARAFLARI KALKIYOR BAK BENİM ARKAMDA ABD VAR! BİZE KÜRDİSTAN VERECELER.

UYANIK OLALIM

TEK OLALIM

BİRLİK OLALIM

ÜLKEYİ BÖLMEK İSTEYEN KÜRTLER DEĞİLDİR.

ÜLKEYİ BÖLMEK İSTEYEN HAÇLI ORDUSUDUR…! DIŞ MİHRAKLAR DIR. (İSRAİL, ABD, İTALYA, YUNANİSTAN, FRANSA, İNGİLTERE) BUNLAR MİLLİYETÇİLİK RUHU İLE NİFAK TOHUMU SALIYOR. AYRIMCILIĞI MEDYA ARACILIĞI İLE HER KESİN EVİNE KADAR SOKUYOR…!

KUSURUM VARSA AF EDİNİZ..!

YANLIŞIM VARSA DÜZELTİNİZ..!

BURADA KESİNLİKLE A YADA B PARTİSİNİ SAVUNMUYORUZ… BİZ BİRLİK, BERABERLİK, KARDEŞLİĞİN GÜÇLENMESİNİ İSTİYORUZ.

DİYORUZ Kİ

Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur ! Kelimesi yeride TÜRK KÜRT KARDEŞTİR. AYRIMCILIK YAPAN KALLEŞTİR. kelimesinin kullanılmasını istiyoruz…!

Murtaza Gürsoy

Türk Kürt Kardeştir

Türk Kürt Kardeştir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.